Dolomiti Superski Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Residencesora Ocena: 8

„Cisza i spokój. Lokalizacja. Obsługa. Wygodne łóżko.”

• Roda A Parte Ocena: 10

„Bardzo miły pobyt. Apartament poza centrum, ale okolica spokojna i dobra na rozpoczęcie pieszych wędrówek. Bardzo mili Gospodarze. Krajobrazowo bajecznie, dolina Fassa i Tyrol Południowy na wyciągnięcie ręki. Polecam i dziękuję.”

• „Odwiedziłem Dolomity pod koniec maja (poza sezonem). Choć trochę pogoda nie dopisała. Nie popsuło to wyjazdu. Miejsce rewelacyjne. Mała wioska górska Mazzin. W pobliżu jest sklep, restauracja, strumien górski i zaraz za przysłowiowym płotem startuje szlak górski. Mieszkanko/apartament super wyposażone. Kuchnia w pełni funkcjonalna, lodówka normalnych wymiarów, miktofala,pralka. Poza tym sypialnia, pokój, łazienka i tarasik w moim przypadku z widokiem na góry. Z tego co widzialem obiekt posiada miejsca parkingowe. A to w tym rejonie cenny plus. Komunikacja z właścicielem bezproblemowa. Ja polecam ten obiekt.”

• „Lokalizacja, apartament zgodny z opisem na booking z pięknym widokiem na góry”

• Staguda 59 Ocena: 9

„Bardzo ładne mieszkanie, choć spaliśmy tam krótko. Co do mieszkania ma jedna sypialnię plus łazienka i druga sypialnia z kuchnią W kuchni zmywarka i udogodnienia. Dla nas na plus w nocy ciepło w czerwcu jeszcze się grzały kaloryfery temperatura spadła do 5 stopni na zewnątrz w domu cieplutko. Z mieszkania 10 sekund do sklepu w którym jest wszystko na przeciwko bar.”

• „Bardzo dobrze wyposażony apartament, ciepły i przytulny (byliśmy kiedy pogoda była deszczowa i było dość wilgotno), łóżka wygodne i ciepła pościel. Piękny widok na szczyt Monte Civetta i niedaleko do miejsc jak Piz Boe, Cinque Torri, Marmolady, etc.!”

• Pastrogn 4 Ocena: 10

„Wspaniały apartament! Nieskazitelna czystość, piękne miejsce, bardzo dobre wyposażenie. Mieliśmy wszystko, czego potrzebowaliśmy. Piękna okolica, doskonałe miejsce jako baza wypadowa.”

• „Dobra lokalizacja, blisko dworca kolejowego i przystanku autobusowego, w pobliżu sklep spożywczy i dobre restauracje. Apartment przestronny, czysty, cichy. Piękny widok z balkonu. Bezproblemowy chek-in”

• „Przepiękny ośrodek, nowoczesny wystrój wnętrz, uprzejmy personel, bardzo dobra lokalizacja. Bardzo fajna strefa relaksu i basen. Rezerwacja była na mały pokój a dostaliśmy upgrate pokoju do większego pomieszczenia - bardzo dziękujemy!”

• Apartments Gasser Ocena: 10

„Nieskazitelna czystość”