3. Dubrovnik-Neretva County – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Dubrovnik-Neretva County Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Cudowny widok, dobrze wyposażony apartament, wygodne łóżko, kosmetyki i podstawowe przyprawy stanowiły miły akcent.”

• I.K. APARTMENTS Ocena: 10

„Bardzo mili, kontaktowi właściciele, pomocni i służący radą. Apartament duży, przestronny, czysty, wyposażony we wszystko co potrzeba. Duże wygodne łóżko, aneks kuchenny z wszystkimi potrzebnymi przyborami, łazienka z dużym prysznicem, dwa balkony! Dużo miejsca do przechowywania. Do morza spacerem 10 minut, do najbliższego sklepu 5 minut. Obiekt akceptuje zwierzęta.”

• „Spędziliśmy bardzo miły czas w Dubrovniku. Apartament był przestronny i bardzo dobrze wyposażony. Ma duży taras, z którego rozpościera się niesamowicie piękny widok. Zarówno za dnia jak i w nocy. Duże, wygodne łóżka zapewniają komfort snu. Dobrze wyposażona kuchnia i łazienka. Czuliśmy się w w apartamencie jak u siebie w domu. Niczego nam nie brakowało. Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe, co było dla nas ważne z uwagi na wynajęte auto. Dodatkowy plus dla rodzin z dziećmi - niedaleko jest plac zabaw dla dzieci.”

• „Apartament bardzo dobrze wyposażony, dobra lokalizacja do zwiedzania miasta. Miły i uprzejmy gospodarz. Blisko do przystanku autobusowego i do super marketu”

• Silent Sunny Arc Ocena: 8

„duża przestrzeń, wygodne łóżka, duża kuchnia z wyposażeniem, lokalizacja w centrum blisko do sklepów i komunikacji, mogłam wcześniej się zameldować, dobra instrukcja zameldowania, dobry kontakt z właścicielem. Ogólnie w tej części miasta niewiele się dzieje wieczorami, plusem tej części miasta są ceny w restauracjach i kawiarniach niższe niż gdzie indziej.”

• Studios Loncarica Ocena: 10

„Bliskość starego miasta i magiczne widoki z okna były dużym plusem. Do tego świetny kontakt z właścicielami i dobry stosunek jakości do ceny.”

• „Lokalizacja apartamentu 7min piechotką od samego centrum Dubrovnika to ogromny plus! Mieszkanie czyściutkie, pościel i ręczniki pachnące :) Wynajmowalismy apartament na samym dole, widok był ograniczony przez sasiadujacy budynek, ale z wyższych mieszkań widac przepiękna panoramę na miasto. Dobry kontakt z właścicielem na Whatsapp, dokladna instrukcja filmowa zameldowania. Nie zrażajcie się schodami - nie uniknięcie ich w mieście ;) przy wejściu w uliczkę biegnaca do apartamentu znajduje się piekarnia oraz sklep, w pobliżu przystanek autobusowy. Polecamy!”

• Apartment Rose 1 Ocena: 9

„Blisko do Starego miasta, bardzo blisko do kolejki linowej na górę SRD, 10 min do sklepu i na plaże, 5 min do piekarni. Rewelacyjna lokalizacja i super widok. Uśmiechnięta Pani Gloria poczęstowała nas domowym ciastem. Miły ciepły mąż. Polecam.”

• Apartments Tamaris Ocena: 10

„Bardzo wygodny, czysty i dobrze wyposażony apartament z dostępem do prywatnej plaży. Było bardzo cicho i spokojnie, cudny zachód słońca nad Zatoką. Po sąsiedzku klimatyczna restauracja z zawsze świeżą i pyszną rybą, i swojskim winem.”

• Apartman Pia Ocena: 10

„Super właściciel. Bardzo kontaktowy i pomocny. Przyjechaliśmy późno w nocy i nie było problemów z zameldowaniem. Super miejsce, czysto, wygodnie.”