3. Dubrovnik-Neretva County – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Dubrovnik-Neretva County Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Pokój w świetnej lokalizacji przy porcie z widokiem na morze. Wygodne łóżko i bardzo czysto. Otrzymaliśmy wszystkie udogodnienia, które były w opisie. Miła pani gospodyni. Bardzo dobry stosunek ceny do warunków.”

• Apartments Tereza Ocena: 10

„fantastyczna lokalizacja, apartament bardzo dobrze wyposażony, Właścicielka przekazała wszystkie niezbędne informacje. wszystko na szóstkę. absolutnie polecam”

• Guest House Ćuk Ocena: 10

„Właściciel bardzo pomocny, dał nam cenne wskazówki odnośnie zwiedzania starego miasta oraz transportu do niego. Piękny widok z tarasu na morze. Zatrzymaliśmy się na 2 noce w tym miejscu i pokój mieliśmy przechodni przez mieszkanie właścicieli, natomiast w tym domu są również dostępne osobne apartamenty na piętrach”

• Luna Ocena: 10

„Wystroj i wyposazenie, lokalizacja. Super kontakt z wlascicielem.”

• Villa Voinic 2 Ocena: 8

„Duży pokój z aneksem i balkonem. Miły właściciel. Parking na posesji.”

• „Schludny i bardzo ładny apartament. Wszystkie udogodnienia na miejscu. Rewelacyjna restauracja przy obiekcie, serwująca przepyszne śniadania. Duży plus za transfer z i na lotnisko.”

• „Wszystko w jak najlepszym porządku🙂”

• Villa Dard Ocena: 10

„Przestronny pokój, duże łóżka, balkon, prysznic”

• „Bardzo dobra lokalizacja , w kilka minut można dojść do wszystkich atrakcji starego miasta. Okolica cicha i spokojna . Na krótki pobyt jest ok..W pokoju trochę duszno ale zawsze można użyć klimatyzacji .Trochę szkoda że w pokoju nie można zrobić kawy i herbaty i podstawowych przyborów kuchennych żeby zrobić jakieś małe śniadanie. Godny polecenia”

• „Ładna okolica, blisko do starego miasta.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Dubrovnik-Neretva County

na podstawie 95 880 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com