3. Dubrovnik-Neretva County – opinie o obiektach B&B i zajazdach

10,0

• Ocena dodana: 12 września 2023

Było pięknie -dziękujemy -wrócimy 👍

Brak

Kolejny raz spędziliśmy wspaniały urlop w Cavtat,w Ap Pina.Jego właściciele - Davor z Rodzicami ,są wyjątkowo godni polecenia za to,co oferują swoim gościom -nie tylko komfortowy apartament ,ale życzliwość ,gościnność i opiekę każdego dnia (są zawsze dostępni -bez wyjątku ). Sam apartament jest bardzo wygodny i przestronny .Duży salon połączony z kuchnią/jadalnią,2 sypialnie ,2 łazienki , taras (zachód), balkon (wschód ) wraz z pełną klimatyzacją pozwalają na pełny relaks po aktywnym ,upalnym dniu. Ap jest w pełni wyposażony: pralka, zmywarka ,ekspres,toster,ręczniki na zmianę ,duża ilość szaf/półek mieszczących wakacyjny bagaż . Jest sprzątany na życzenie i doposażony w pyszne lokalne produkty /wyroby …nie tylko świeże figi😀.Pod samym ap znajduje się prywatny i bezpieczny parking,a także -co było dla nas radosną niespodzianką-stojak na rowery ,w zamykanej ,tylnej części posesji .Dla nas to b ważne -gdyż zawsze przywozimy ze sobą rowery i to o różnych ,skrajnych szerokościach opon.Apartament znajduje się w doskonałym miejscu dla porannych rowerowych jazd (30-40 km,zarówno po płaskim jak i bardziej zróżnicowanym terenie ;Sivi Oko,Sokol Grad) ,biegów czy spacerów (Cilipi, RBrown szlak ) które stanowią dla nas nieodłączny element urlopu w Cavtat. Wieczorny spacer do centrum miasta z widokiem na Cavtat i odległy Dubrownik ma zawsze dla nas dodatkowy urok …Tradycją naszych wakacji ,spędzanych w Pinie jest doświadczenie życzliwości okazywanej przez Gospodarzy,a także nieustanne dopieszczanie przez nich samego apartamentu. Bardzo Wam dziękujemy za te 12 dni…i mam ogromną nadzieję,ze jeżeli tylko życie pozwoli - w przyszłym roku zobaczymy się znowu 😀 ps…rezerwacja zrobiona -a to też jest opinia-bardzo szczera 😀

• Ocena dodana: 2 sierpnia 2023

Same wspaniałości
    • Apartament z 2 sypialniami i balkonem oraz widokiem na morze

Najwspanialsze miejsce w Chorwacji w jakim byliśmy, a nie był to nasz pierwszy wyjazd. Oczywiście wszystkie chorwackie miejsca mają swój niepowtarzalny uroku, ale tutaj uroczyli nas najwspanialsi gospodarze! Czuliśmy się tak wyjątkowo jak nigdy. Nawet czytając wcześniejsze opinie nie wyobrażaliśmy sobie tych wspaniałości i uprzejmości. Poznaliśmy nowe smaki Chorwacji, w których zakochaliśmy się dzięki naszym Gospodarzom:) Wszyscy kochani, uśmiechnięci i wspaniali. Dostawaliśmy pomoc na każdym kroku, a za nim o coś poprosiliśmy nasze życzenia same się spełniamy❤️ Co do apartamentu, było wszystko! Było czyściutko, pachnąco, świeżutko, dostęp był do wszystkiego co potrzeba w domu. NIE WAHAJCIE SIĘ BOOKUJCIE🫶 Będziecie się tutaj czuć wyjątkowo🤩 P.s. lotnisko kompletnie nie przeszkadza, wręcz jest super atrakcją zobaczyć niemal lądujące obok apartamentu samoloty. Hałas jest kompletnie nieuciążliwy:) A taras wieczorami odsłania niesamowite doznania😄 Davor dziękujemy jeszcze raz Tobie, Mamie i Tacie. Czuliśmy się u Was wyjątkowo❤️

• Ocena dodana: 3 września 2022

Doskonały wakacyjny pobyt-Gospodarze i apartament godni najwyższej oceny👍

nie było czegoś takiego

Bardzo chcieliśmy TU wrócić i…wróciliśmy !..Pina to miejsce, które zapewnia nam pełny komfort spędzania wakacyjnego urlopu. Przede wszystkim : bardzo życzliwi Gospodarze – zawsze dostępni, służący radą czy pomocą. Sam apartament położony jest w miejscu, które zapewnia duże możliwości jazdy na rowerze, spacerów (także dalszych np. Cilipi wytyczonym szlakiem), piękne widoki (taras na morze, balkon na góry) i duży wybór małych i większych plaż w Cavtat. Apartament jest w pełni klimatyzowany, bardzo przestronny i wygodny (salon , jadalnia/kuchnia, 2 sypialnie, 2 łazienki, szafy , schowki , bardzo duży taras) . Zapewnione jest bezpieczne miejsce do zaparkowania auta , a także przechowania rowerów. Jest w pełni wyposażony, świeże ręczniki są dostępne w apartamencie, a zmiana pościeli czy ewentualne sprzątanie nie stanowią problemu w dogodnym momencie. Pyszne świeże figi i warzywa z ogródka , a także „ inne” domowe wyroby umilały nam ten kapitalny pobyt. Byliśmy w ap. Pina po raz kolejny i jestem przekonany , że nie po raz ostatni ! Wielkie podziękowania dla Gospodarzy i ich syna –Davora za te 12 dni, które tam spędziliśmy .

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2021

Najbardziej udanyb wakacyjny poby w Chorwacji - na pewno tam wrócimy :)
    • Apartament z 2 sypialniami i balkonem oraz widokiem na morze

absolutnie nie było czegoś takiego

Lokalizacja zgodna z opisem - nam pasowała idealnie - dużo ruchu, spacery, jazda na rowerze Bardzo przestronny apartament, w pełni klimatyzowany, maksymalny komfort podczas pobytu. Dwie łazienki, dwa balkony (taras od zachodu, balkon od wschodu -doskonałe rozwiązanie). Samochód pod oknem, bezpieczne miejsce na rowery.Bardzo życzliwa, serdeczna, cała rodzina Gospodarzy - potrafiąca pomóc także w trudnych sprawach (np zapewnienie serwisu rowerowego, co w tych stronach nie jest standardem). Wymiana pościeli, pełna gama ręczników - bez konieczności upraszania się. Warzywa i figi z własnego ogródka przynoszone rano przez Gospodarza - to piękny początek dnia (:...także inne "własne wyroby" są godne polecenia:)...Gospodarze obecni cały dzień, ich Syn - Davor zawsze dostępny, jeżeli nie osobiście , to "pod telefonem". Nie było takiej sprawy, która nie zostałaby załatwiona. Wyjątkowo godny polecenia apartament z doskonałą obsługą w pięknym miejscu - Cavtat. Było nam tak dobrze, że bardzo chcemy tam wrócić.

Pobyt: sierpień 2021