2. Turcja – opinie o hotelach
  3. East Anatolia Region – opinie o hotelach
East Anatolia Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Pospolity hotel. Po tej marce spodziewałem się więcej.”

• „Bardzo dobry hotel w centrum miasta, świetnie wyposażony we wszystko co niezbędne do życia i wypoczynku. W hotelu SPA, basen i siłownia. Smaczne i urozmaicone śniadania. Także dużo dobrych potraw z karty menu. Podczas mojego pobytu przez kilka wieczorów występował na scenie zespół muzyczny. Spędzałem w tym hotelu 10 nocy z rzędu. W pokoju hotelowym było ogromne i wygodne łóżko, także lodówka, kasa pancerna na zamek szyfrowy, czajnik elektryczny, żelazko, kącik do parzenia kawy i herbaty, duży telewizor, bardzo dobry bezpłatny sygnał wi-fi. Personel hotelu zawsze profesjonalny, uprzejmy i chętny do pomocy. Podczas mojego pobytu miałem poważne problemy zdrowotne. Personel hotelu wezwał do mnie karetkę pogotowia medycznego, która mnie zawiozła do miejskiego szpitala. Podczas całonocnego pobytu w szpitalu, był przy mnie obecny - menadżer nocnej zmiany Pan Ahmet Tosun, który nie opuszczał mnie ani na moment. Pan Ahmet Tosun troszczył się o mnie, był tłumaczem pomiędzy mną a personelem medycznym, pomagał mi cały czas pobytu w szpitalu. Rankiem kiedy poczułem się lepiej i opuszczałem szpital, Pan Ahmet Tosun zawiózł mnie swoim samochodem do hotelu. Jestem mu bardzo wdzięczny za wszystko co dla mnie zrobił.”

• „Przepych😂 dobre śniadanie.”

• OTEL ÇINAR Ocena: 8

„Położenie, czystość, personel. Ciekawie zaaranżowany pokój.”

• OTEL ÇINAR Ocena: 9

„Hotel położony w centrum Erzurum. Blisko do atrakcji miasta, sklepów, herbaciarni i restauracji. Hotel jest podstawowo, ale wystraczająco wyposażony. Dobra herbata cały czas do dyspozycji gości. Miły i pomocny personel. Mieliśmy ranny autobus i nie było problemów z wcześniejszym podaniem śniadania. Samo śniadanie smaczne i wystarczające. Internet działał dobrze. Oczywiście polecam.”

• Kars Konak Hotel Ocena: 8

„śniadanie dobre ,lokalizacja w centrum blisko stacji kolejowej , jak na tureckie warunki najlepszy tani hotel z jakiego korzystałem. personel przyjazny.”

• Hotel Kent Ani Ocena: 8

„Wyjatkowo pomocny i kompetentny kierownik recepcji. Sluzy rada, zawsze uprzejmy i mily. Wycieczka do Ani i wyjazd z miasta dzieki jego pomocy byly latwe i przyjemne.”

• „Śniadanie”

• Güngören Hotel Ocena: 7

„Bardzo przyjazny personel. Wyjątkowa łaźnia turecka - polecam, choć pierwsze wrażenie może być nieco przerażające, bo trzeba przejść przez kotłownię. Łaźnia lata świetności również ma za sobą, ale masaż jest wykonywany przez certyfikowanego i doświadczonego Turka, bez obaw. Bardzo przyjemne doświadczenie. Na miejscu zorganizowano nam również transfer na lotnisko, wraz z wycieczką na granicę z Armenią. Polecam to miejsce. Śniadanie ok.”

• SAKA LİFE OTEL Ocena: 8

„Parking publiczny jest przy samym hotelu. Wg mnie łatwo znaleźć miejsce. W hotelu jest winda, co ułatwia transport bagaży. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu jest smaczne i różnorodne - w stylu tureckim. Pokój czysty i komfortowy. Blisko do dworca kolejowego Tcdd.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie East Anatolia Region