Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Beļģija - viesnīcu atsauksmes
  3. Reģiona East-Flanders viesnīcu atsauksmes
East-Flanders Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Travel Hotel Kruisem Viesu sniegtais vērtējums: 4

„Ērta atrašanās vieta netālu no automaģistrāles“

• Holiday Inn Express Gent, an IHG Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Pirmkārt jau mēs tikām pārvirzīti uz citu viesnīcu, tāpēc komentāri divās daļās. Par šo viesnīcu, nedēļu pirms lidojuma ar mums sazinājās viesnīca, ka viņu rekonstrukcijas dēļ mēs nevarēsim tur palikt, bet, ka mūs uzņems viņu blakus viesnīca, kurā apstākļi esot līdzīgi. Paši bija vienojušies, mums nekas jādara nebija. Tad nu būtībā mans komentārs ir par to viesnīcu, kur reāli palikām-The Residence Inn by Marriott. Viesnīca dzīvniekiem draudzīga, ir autostāvvieta. Min 15-20 ar autobusu no dzelzceļa stacijas un centra, bet pietura turpat blakus. Viesnīcā valda klusums un miers. No pirmā acu uzmetiena dizainiski stilīgs numuriņš, bet ne praktiskai lietošanai. Plata, liela 2guļamā gulta, paciets matracis, bet mūsu gadījumā tas bija pluss. Otrs pluss, ka numuriņā bija faktiski viss virtuves ekipējums- kafijas kapsulu autpmāts, tējkanna, pat plīts un visi trauki, tā kā varēja gatavot uz vietas vai sildīt blakus reģistratūrai nopērkamos pusfabrikātus (picu, lazanju utt.). Ļoti atsaucīgs personāls. Labas brokastis“

• Erasmus Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Viesnīca iekārtota un darbojas ar cieņu pret ēkas vēsturi. Personāls ārkārtīgi laipns un izpalīdzīgs. Izcila atrašanās vieta. Bagātīgas brokastis.“

• KaBa Hostel Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Good stay.“

• Flandria Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ļoti ērta gulta. Laipns un izpalīdzīgs personāls. Ērta atrašanās vieta.“

• De Draecke Hostel Viesu sniegtais vērtējums: 9

„ok“

• Hotel de Flandre Ghent Viesu sniegtais vērtējums: 7

„Salīdzinoši neliela un klusa viesnīca, tuvu vecpilsētai, jauks foajē. Labas brokastis, atsevišķa āra ieeja katram no iekšpagalma numuriem, plaša istaba un vannas istaba, ērta gulta, istabiņā tēja/kafija (pieejami neierobežoti arī koplietošanas telpā). Lietus laikā pieejami lietussargi. Laipns personāls.“

• 1898 The Post Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ļoti skaista viesnīca. Lieliska atrašanās vieta pašā pilsētas centrā. Personāls ļoti patīkams. Gaumīgs, īpašs interjers.“

30 vislabākās viesnīcas reģionā East-Flanders

Balstoties uz 146 752 viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā