2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije hotela u regiji Epir
Epir Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Asteri Metsovou Ocena gostiju: 9

„VELICINA SOBE, UDOBNOST KREVETA”

• Jolly Hotel Ocena gostiju: 10

„Ljubazno osoblje koje nam je uvek izlazilo u susret po svim pitanjima. Lokacija hotela je izvanredna, naročito za putovanje na Krf jer je preko puta luke odakle polaze brodovi.”

• Dionisos Hotel Ocena gostiju: 10

„Hotel je čist i uredan, a vlasnik Jorgos i njegova supruga čine da boravak bude sjajan.”

• Aar Hotel & Spa Ioannina Ocena gostiju: 8

„Soba, konfor, klimatizacija, tisina, parking”

• Filokalia Hotel Ocena gostiju: 9

„Hotel je na dobroj lokaciji. Pristojan doručak. Veliki parking”

• Hotel Adonis Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo savrseno. Lokacija, soba, cistoca i veoma ljubazna i predivna osoba koja nas je primila na recepciji. Toplo preporucujemo smestaj, koji nam je bio predah na putu do Jonskog mora.”

• Hotel Iliana Ocena gostiju: 9

„Veoma čisto i uredno. Osoblje je jako ljubazno.”

• Margarona Royal Hotel Ocena gostiju: 5

„Pogled na jezero i na bazen su lepi. Sobe skromno uređene. Ima veliki parking ispred hotela, uz video nadzor i ograđen prostor, što nam je puno značilo, zbog motora.”

• Aar Hotel & Spa Ioannina Ocena gostiju: 7

„Dorucak je mogao biti bolji, raznovrsniji, s obzirom da je to hotel sa 4 zvezdice. Jela su bila hladna.”

• Hotel Marathia Ocena gostiju: 10

„Hotel van grada,mirno okruženje.Prostrana soba sa terasom.Veliki frižider,aparat za espreso sa besplatnim patronama za kafu,flaša vode kao dobrodošlica.Kupatilo sa kadom,prostrano,toaletni pribor kvalitetan.Parking dostupan,ispred hotela,siguran.”