2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Epir
Epir Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• ELEONAS Estate Ocena gostiju: 10

„Ceo kompleks je veoma uredan i dobro organizovan. Na travnatim delovima i oko bazena postavljen je dovoljan broj udobnih ležaljki. Očekuje s epoštovanje mirnih sati, kada nije dozvoljena upotreba bazena zbog podnevnog odmora i kratkog čišćenja. Smeštajn ejedinice su zadovoljavajuće površine, opremljene svim potrebnim sadržajima. Redovna zamena peškira i posteljine, na dva dana. Svaka jedinica ima prostran, natkriven balkon-terasu okrenutu ka jugozapadu tako d aje najvećim delom dana zaklonjena od direktnog snca i prijatna je za uporebu. Osoblje je izuzetno ljubazno i preduretljivo.”

• Kaskanis Apartments Ocena gostiju: 10

„Lep,čist smeštaj i mirno mesto za odmor.Za mene i moju porodicu prelepo i vratili bi se ponovo.”

• Villa Aphrodite Ocena gostiju: 10

„Kuća je fantastična. Bolja nego na slikama. Ima sve što je potrebno za boravak. U blizini je kamenita plaža, a okolo divljina. Automobil je neophodan. Privatni bazen je fantastičan.”

• AN&VI Luxury Residences Ocena gostiju: 9

„Grad je lep, dosta istorijskih sadrzaja, prelepo jezero.... Najlepši smeštaj u kom smo bili. Divna komunikacija sa Anastasijom, sve preporuke.”

• Holiday Zigos Ocena gostiju: 10

„Lokacija odlicna. Domacin extra”

• Studios Spiros Parga Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo super!”

• Villa Avli Ocena gostiju: 10

„Sve”

• „Sve je bilo savršeno”

• Phoenix Apartments Parga Ocena gostiju: 10

„Apsolutno sve! Objekat je na odlicnom mestu, sve je jako blizu i dostupno.”

• Siesta apartment Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo savršeno”