2. Namibia – opinie o hotelach
  3. Erongo – opinie o hotelach
Erongo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo klimatyczny, piękny hotel. Wygodne, przestronne pokoje, wykładzina wygłuszająca kroki.”

• „Trafiliśmy na camping przypadkiem a okazało się, że Timbila to nowo powstały (działają od 2 lat) prywatny rezerwat przyrody z dzikimi zwierzętami powstaly z połączenia 4 dawnych farm. Obsługa bardzo miła i zaangażowana. Organizowane przez nich safari nie do porównania z tym w Etoshy ( na plus), gdyż przewodnicy prawdziwie zaangażowani w tropienie zwierząt, przekazujący dużo informacji. Kameralna atmosfera na campingu. Pierwszy czysty basen jaki spotkalismy w ciągu 3 tygodniowego pobytu w Namibi. Gorąco polecam.”

• „Znakomity Hotel w Namibii - niemiecki styl i jakość. Obsługa, jedzenie, pokoje, parking - wszystko na medal”

• „Wystrój wnętrz klasycznie elegancki. Miła i pomocna obsługa. Wspaniała lokalizacja. Bardzo smaczne i obfite śniadania.”

• Stiltz Guest House Ocena: 10

„rewelacyjna lokalizacja”

• Mucha Airbnb Ocena: 10

„Bardzo wygodne i czyste mieszkanie . Gospodarze udostępnili nam swój wysoki i obszerny garaż, mieliśmy samochód z namiotem na dachu. Bardzo dobra cena , czasami tyle płaciliśmy za kamping ,dlatego zrobiliśmy sobie przystanek bez rozkładania namiotu. Blisko zatoki z flamingami .”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Erongo