Wybrzeże Etrusków Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Gennarino Ocena: 10

„Życzliwy personel, naturalny uśmiech. Czystość, kameralny i w idealnej dla nas lokalizacji. Bardzo wygodne materace Codziennie zmiana ręczników Możliwość parkowania”

• Grand Hotel Golf Ocena: 10

„Wszystko ok. Parking bezpłatny na miejscu. Polecam.”

• Agave in Città Ocena: 10

„Rezerwując pokój dla 2 dorosłych i dziecka nie spodziewałam się że dostaniemy apartament z dwoma sypialniami i dwoma łazienkami że świetnie wyposażona kuchnia i stylowym salonem z balkonem. Pięknie urządzone, czyste i pościnane wnętrze. Do dyspozycji gości jest pokój w którym można poczytać książkę lub pograć w planszowki, siłownia i to co najbardziej przypadło do gustu mojemu synkowi czyli podgrzewany basen. Bardzo polecamy to miejsce, szczególnie że w miasteczku nie znaleźmy nic co by nam się spodobało i czas spędziliśmy w hotelu a tu na prawdę było co robić.”

• „Pięknie położony stary dom na wzgórzu. Obiekt stary ale zadbany. Bardzo miła obsługa. Cieszę się że udało się nam przełożyć pobyt :) Dobre śniadania.”

• Hotel Rex Ocena: 8

„Przepiękny widok z okna, duży taras z krzesłami i stolikiem. Pokój duży, jasny, czysty z dużą łazienką. Smaczne śniadanie w pięknym widokiem na morze.”

• Hotel Centrale Ocena: 7

„Położenie”

• „Lokalizacja jest świetna, bardzo blisko plaży i piękna okolica.”

• „Bardzo dobra lokalizacja, przemiły personel.”

• „Personel stanął na najwyższym poziomie. Obiekt położony tuż przy morzu z pięknym widokiem.”

• „Ładnie umeblowany, estetyczny i czysty apartament z widokiem na morze.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Wybrzeże Etrusków