2. Francja – opinie o hotelach
  3. Francja – opinie o hotelach
Eure Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Le Domaine Caribou Ocena: 10

„Super miejsce cisza,spokój,piękne krajobrazy. Miejsce idealne aby wypocząć. Domek wyposażony super na dłuższe pobyty polecam. Napewno tam wrócimy.”

• Les Cigognes Ocena: 9

„Byliśmy bardzo zadowoleni ,że trafiliśmy na ten dom. Obiekt ma swój klimat domu rodzinnego. Dla naszej trójki był wystarczający pod względem miejsca i udogodnień. Duzy ogród z stołem , krzesłami , parasolem powodował ,że śniadania na tarasie były jeszcze smaczniejsze. Gdy padało w jadalni przy dużym stole , przyjęliśmy wizytę naszych francuskich przyjaciół. Kuchnia bardzo dobrze wyposażona.”

• „Wygodne łóżko, przestronna łazienka.”

• „Piękny dom z pełnym wyposażeniem. Duży, zadbany ogród. Dla gości dostępne były rowery, grill, leżaki. Super właścicielka, która pomogła w każdej sytuacji. Dziękujemy za gościnę j serdecznie polecamy wszystkim!”

• „Nie dotyczy”

• „Dużo wolnej przestrzeni w wygodnych pokojach. Idealne miejsce dla 3-4 osób na jedną noc.”

• „Lokalizacja korzystna, w bardzo zacisznym miejscu. Spokój i cisza. Obiekt bardzo dobrze wyciszony - zarówno od strony sąsiadujących pokojów jak i od zewnątrz budynków. Bardzo czysto. Ogromnym plusem jest dostep do dwóch basenów i sauny.”

• „Piekne miejsce, dobrze wyposażona kuchnia, duży stół.”

• „Nowy budynek. Dobry na pobyt 2-3 dni. Parking na terenie zamkniętym przy budynku. Blisko do centrum i sklepów, gdzie można dojść spacerkiem”

• „Dziękujemy za ten fantastyczny apartament i za miłe przywitanie świeżym sokiem jabłkowym :) Pięknie zaaranżowane wnętrza. Dużo niespodziewanych miejsc do odpoczynku, zabawy, gier i uprawiania gimnastyki. Piękna kuchnia, świetnie wyposażona, połączona z jadalnią. Dodatkowo duży taras i całkiem spory ogród! Szkoda, że byliśmy tak krótko, z pewnością tu wrócimy. Polecamy !”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Eure

na podstawie 17 194 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com