Fasano Area Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Śniadanie skromne , brakowało mi zielonej sałaty , rukoli , wędlin drobiowych.Zawsze we Włoszech śniadanie jest ubogie. Turyści są z różnych krajów i nie każdy je na słodko i łamach o 12 jak Włosi”

• „Bardzo pomocny i życzliwy personel. Śniadania a la carte, bogate i całkowicie wystarczające na ranny rozruch. Ładny duży , basen, dookoła obiektu wiele miejsca na spacer i relaks.”

• „Niesamowita lokalizacja. Tylko 10min jazdy z Monopoli, na samym szczycie, cisza, spokój. Wspaniały host Giro- pomocny, doradzi w każdym aspekcie. Otrzymaliśmy najlepsze rekomendacje do zwiedzania, najlepsze miejsca do zjedzenia. Pokoje bardzo czyste, codziennie sprzątane. Duży basen, kort tenisowy i miejsce do pogrania w kosza.”

• „Przepiękne miejsce.”

• Borgo Egnazia Ocena: 10

„Koncept hotelu, architektura, styl, obsługa, możliwość „zgubienia” się w obiekcie. Fantastyczne miejsce z fantastycznym serwisem i kuchnia. Organizacja Sylwestra przerosła nasze oczekiwania.”

• Casitamar Ocena: 9

„Kwatera bardzo ladna, gustownie urzadzona, dobrze wyposażona. Gospodarz przyjazny i pomocny.”

• Masseria Vagone Ocena: 9

„Wszystko. Byliśmy już drugi raz i na pewno jeszcze odzwiedzimy. Urocze miejsce pyszne jedzenie przemiła właścicielka i cała jej rodzina”

• Dimora Rutica Ocena: 10

„Świetna lokalizacja i personel. Cisza i spokój, idealne miejsce na wyciszenie po gwarnych plażach i miastach. Bardzo blisko do Alberobello i pieknego Polignano a Mare. Bardzo dobre śniadania podawane na zewnątrz , do wyboru też kawa, soki że świeżych owoców. Bezpieczny i bezpłatny parking. Wszystko wraz z kontaktem oceniam bardzo dobrze . Polecam”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Fasano Area