2. Belgie hodnocení hotelů
  3. Flemish Brabant hodnocení ubytování k pronájmu
Flemish Brabant Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Sans souci Průměrné hodnocení: 9

„Praktické funkční ubytování s pěknou přízemní terasou. Poměr ceně/kvalita“

• Private Studio Brussels Airport Průměrné hodnocení: 7

„Poměr cena výkon byl dobý. zejména vzhledem k veškerému zařízení které tu měli.“

• Maison Seigneur Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo skvělé, defacto kompletní vybavení nic nám nescházelo. Komunikace také skvělá. Našemu psovi se asi nejvíc líbila zahrada, kde se mohl volně pohybovat. Za nás krásná dovolená a pokud pojedeme někdy do Belgie rádi se u Vás opět ubytujeme☺️👍“

• Feel at home in Leuven Průměrné hodnocení: 9

„Velmi mili a prijemni majitele.“

• Comme à la Maison Průměrné hodnocení: 8

„Výborná lokalita, milí hostitelé, čistota a pohodlí ubytování.“

• Jolie studio avec vue sur l'Atomium Průměrné hodnocení: 8

„Prostorný apartmán, vybavení kuchyně, v blízkosti MHD“

• Adagio access Brussels Delta Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně velmi dobrá, cena 15 EUR na osobu je sice dost, ale denně je k dispozici dostatečný výběr všeho čerstvého. Na belgické ceny je cena rozumná.“

• „Pokoj měl i vybavenou kuchyňku, v lobby možnost zakoupení občerstvení, mraženou pizzu pro přípravu.... Nevyužili jsme teda, ale ta možnost je sama o sobě skvělá. Skvělý personál. Snídaně v pohodě - rozhodně neurazí.“

• B-aparthotel Montgomery Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita blízko metra, poblíž výborná restaurace. Pokoj čistý, všechno bez vad. Komunikace s pronajímatelem rychlá, vstřícná. Můžu jedině doporučit.“

• Golden Dove Luxury Aparts Průměrné hodnocení: 8

„Strávila jsem jen jednu noc, ale ubytování bylo čisté, dobře vybavené, věci na přípravu kávy a čaje, drobné sladkosti velmi potěší, dobrá lokalita blízko Evropských institucí.“

Flemish Brabant – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 113 482 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com