2. Belgia – opinie o hotelach
  3. Flemish Brabant – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Flemish Brabant Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Appartement Ocena: 8

„W wyznaczonych godzinach przyjazdu czekał na nas gospodarz. Niestety miał dla nas złą informację, robotnicy nie zakończyli remontu tego mieszkania. Przenocowaliśmy tam jedną noc a na pozostałe dwie gospodarz wynajął nam na swój koszt pokój w hotelu Radisson Inn. Jeśli remont zostanie zakończony to będzie to ciekawy apartament do wynajęcia, Blisko jest stąd do Leuven, Brukseli, Gandawy i Antwerpii. Mieszkanie jest na dwóch poziomach do których trzeba się dostać po stromych schodach, trzeba być w miarę sprawny fizycznie, chociaż gospodarz pomaga wnieść walizki.”

• „To jest naprawdę fajny, przestronny apartament! Super miejsce, bo minutę od centrum. Dosłownie na przeciwko restauracja z pysznym jedzeniem! Mimo małych niedociągnięć polecam, bo cena tez jest zachęcająca. nasz pokój był spoko :)”

• „Świetna lokalizacja i naprawdę wygodne łóżka. Pokoj dobrze wyposażony. Okolica bezpieczna i bardzo przyjemna.”

• „Lokalizacja jest ok”

• „Apartament mieści się niedaleko centrum. posiada windę.”

• „Dobra lokalizacja jeśli masz samochód. Wokół dużo przyrody, zielono, cicho, spokojnie. Jednocześnie tylko 25 km do parkingów Park+Ride w Brukseli. Fajna kabina z hydromasażem i sauną - relaks po zwiedzaniu zapewniony. Dobrze wyposażona kuchnia. Dobre wi-fi.”

• „Gorąco polecam”

• „Bardzo dobra lokalizacja. 15 min spaceru od dworca kolejowego, blisko centrum, uniwersytetu itd.”

• „Nic. Rezerwacja była anulowana godzinę przed zameldowaniem. Otrzymaliśmy tylko e-mail z informacją o niemożliwości zameldowania z powodów technicznych. Brak kontaktu z obiektem. Odradzam. Dzięki obsłudze booking udało się odzyskać pieniądze. Booking powinien rozwiązać współpracę z takim nieuczciwym obiektem .”

• „Nic, tylko pogoda dopisała.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Flemish Brabant

na podstawie 14 158 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com