2. Italija: recenzije hotela
  3. Friuli Venezia Giulia: recenzije smještajnih objekata
Friuli Venezia Giulia Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Là Di Anselmi Prosječna ocjena: 10

„Ljudi su jako ljubazni, doručak je bio spreman već jako rano i vrlo dobar. Lokacija je odlična, a omjer cijene i kvalitete je odličan.”

• Residence Sole Prosječna ocjena: 7

„Ugodan smjestaj u centru sa vrlo ugodnim domacinom.”

• Tarabochia 8 Tirabora Short Rent Prosječna ocjena: 10

„Divan i čist objekat sa jako dobrom lokacijom i sjajnom velikom garažom koja se nalazi u samoj zgradi.”

• CIVICO UNO Prosječna ocjena: 10

„Jedno prelijepo iskustvo, sto se tiče apartmana,jako čisto,lokacija odlična, domaćini odlični, sve pohvale, vraticemo se zasigurno!”

• Klanjscek Wine&Stay Prosječna ocjena: 10

„Urednost i čistoća objekta, udobnost sobe, ljubazno osoblje, izvrsna hrana”

• „Urednost, ljubaznost, lokacija”

• „Izvanredna lokacija. Plaćeni parking (14€/dan) se nalazi cca 300m od apartmana.”

• City Gallery Apartments Prosječna ocjena: 10

„Lokacija”

• Seven Historical Suites Prosječna ocjena: 10

„Izuzetan apartman, uredan,čist, šampanjac, izvrsna Illy kava! Svaka vam čast! Apartman je jedan od najljepših u kojima sam boravila na svojim putovanjima, iznenađujuće dobro opremljen, pun lijepih umjetnina, knjiga, slika i namještaja. U neposrednoj blizini samog centra Trsta. Gospodin Manuel nas je dočekao vrlo ljubazno i sve nam objasnio što smo ga upitali. Hvala do sljedećeg susreta, arhitektica Danijela”

• Casa Alba Chiara Prosječna ocjena: 10

„Tutto è perfetto! Signora Lucia, grazie mille!”

30 najboljih objekata u regiji 'Friuli Venezia Giulia'

na temelju 154.041 recenzija objekata na Booking.com-u