2. Izrael – opinie o hotelach
  3. Izrael – opinie o hotelach
Galilea Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Louis GuestHouse Ocena: 10

„Miejsce w bardzo dobrej lokalizacji, przy bazylice zwiastowania pańskiego. Gospodarz bardzo pomocny, pomógł z parkingiem, wskazał dogodne miejsca postojowe. Smaczne śniadania. Byliśmy w trakcie konfliktu.”

• „Przede wszystkim położenie nad Jeziorem Galilejskim i pięknym na nie widokiem. Apartament z osobnym wejściem z poziomu parteru oraz własny taras. Poza tym a właściwie przede wszystkim cudowni właściciele. Zaraz po przyjeździe zaoferowali rezerwacje stolika w miejscowych restauracjach. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.”

• Akko Gate Hostel Ocena: 9

„Hostel oferuje pokoje dla małych grup. My spaliśmy w cztery osoby w pokoju 5-osobowym z własną łazienką i balkonem. Budynek jest bardzo stary, ale częściowo wyremontowany, a niektóre części zostały w niezmienionym wyglądzie i to właśnie nadaje temu miejscu szczególnego uroku. Pokoje z klimatyzacją, pościel czysta, łazienka świeżo umyta. Piękny widok z balkonu na park i mury obronne wzniesione, a może poprawione w okresie napoleońskim. Personel bardzo pomocny . Parking dostępny przy obiekcie. Polecam.”

• Nazareth View Ocena: 10

„Przestronne, dobrze wyposażone mieszkanie z pięknym widokiem na Nazaret i Bazylikę Zwiastowania. We wrześniu rano miasto spowite było mgłami. Do centrum miasta schodzi się z górki, niestety z powrotem trzeba wdrapać się pod dość stromą górkę. Można zjechać i wjechać samochodem, co ułatwi noszenie zakupów, ale parkowanie na dole jest dość problematyczne. W oknach są rolety antywłamaniowe i moskitiery.”

• „Taras na dachu.”

• „Fantastyczne miejsce!!! Gospodarze bardzo serdeczni i pomocni! Goście mają do dyspozycji domki z klimatyzacją, łazienka i toaleta są na zewnątrz, ale to tylko wielki PLUS. Część kuchenna - również na zewnątrz- doskonale wyposażona Glamping otoczony jest starymi drzewami dającymi chłód i cień. Gospodarze udostępnili nam basen i jacuzzi, co przy lipcowych temperaturach było wybawieniem. Polecam!”

• „Swietny hotel, duze pokoje i bardzo dobre sniadania. Do tego mozliwosc schlodzenia sie w basenie po calym dniu upalnych temperatur bylo to dla nas ukojenie.”

• „Plaża, lokalizacja, parking”

• „Na miejscu zostaliśmy przywitani przez gospodarza z żoną. Ludzie serdeczni, pomocni, wielkiego serca. Pełna lodówka, owoce, woda, ciasto, herbata, kawa bez ograniczeń. Rzadko się to zdarza. Bardzo blisko sklepy z pieczywem, warzywami, mięsem. Szczerze polecam,”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Galilea