Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Šrilanka - viesnīcu atsauksmes
  3. Reģiona Galle District pansiju un lauku viesnīcu atsauksmes
Galle District Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par pansijām un lauku viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Green Hill Paradise Villa Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Paldies Chira un Gaya par brīnisķigo uzņemšanu un sirsnību, mēs sajutāmies tik īpaši, kā īsts karaļu pāris. Mūsu katrs rīts bija ar mierpilni nesteidzīgām un romantiki skaistām brokastīm ar skatu uz baseinu un džungļu palmam. Reizēm dārzā pastaigajās pāvi, reizēm kokos dzīvojās melnie pērtiķi, bet tie mums absolūti netraucēja. Viss šinī hotelī ir ļoti tīrs un kārtīgs! Plašas telpas, ir silts ūdens, kondicionieris. Chira mums arī laipni palīdzēja atrisināt mūsu booking problēmas ar mūsu nākošo rezervāciju. Viesnīcā no terases vai jumta platformas jūs variet vērot brīnišķīgus saullēktus. Ļoti tuvu, tikai 10 min pastaigas attalumā ir Dalawellas beach ar slaveno the Frog Rock, The palm rope swing un Turtle beach. Arī daudzi jauki restorāniņi - mums ļoti patika Kabala Sunset. Līdz Unawatunas pludmalei 10 min braucens ar Tuk Tuku. Kalna galā ir mazs budistu templis. Noteikti ļoti iesakām šo mazo, mīlīgo, četru numuriņu viesnīcu!“

• Little Paradise Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Tuva lieliskā Bentotas pludmale. Skaista lapenīte. Ļoti pretīmnākošs saimnieks. Garšīgs ēdiens.“

• Aken villa Viesu sniegtais vērtējums: 8

„10 minūtes kājām līdz pludmalei. Nav jānes ūens no veikala, var nopirkt uz vietas villā, kas ir ļoti ērti. Daudz visādu virtuves piederumu!“

• „Labs baseins, ērtas gultas, tuvu centram un okeānam.“

• The Residence Hikkaduwa Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Atrodas ļoti labā vietā, numurs iekārtots pēc Eiropas prasībām. Istabā ir viss nepieciešamais, padomāts par katru sīkumu, lai uzturēšanās būtu komfortabla. Negatīvā nav.“

• Jasmine Garden Beach Guest House Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Brīnišķīgākais skats, kāds iespējams - balkonā tik tiešām visā krāšņumā redzams okeāns. Personāls draudzīgs, harmonisks. Istaba komfortabla.“

• Hiru Resort Inn Unawatuna Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Lieliska atrašanās vieta, pastaigas attālumā līdz centram ar kafejnīcām, veikaliņiem un jūrai. Liels, komfortabls numurs, ir viss nepieciešamais. Laipni saimnieki, ir iespēja arī iznomāt motorolleri. Brokastīs ceptas olas, džemmaizītes, augļi. Pie mājās dzīvo skaisti pērtiķi, kurus reizēm var redzēt. Kopumā viss labi.“

• Butterfly Jewel Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Nils malacis,brokastis super.Iesaku,par tādu cenu.“

• Villa Sunset Tides Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Jauns, tīrs, jauna gūlta kas ir lielākais ieguvums sri lanka.“

• „Ērta gulta, labs baseins, patīkama uzņemšana, tuvu centram“

30 vislabākās pansijas un lauku viesnīcas reģionā Galle District

Balstoties uz 37 994 pansiju un lauku viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā

Viesu izvēle