2. Sri Lanka – opinie o hotelach
  3. Gampaha District – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Gampaha District Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Super warunki, super lokalizacja, bardzo mili właściciele.”

• Sujeewani Villa Ocena: 8

„Przyjemne, spore miejsce (kilka budynków dookoła wspólnego basenu). Nasz pokój był wygodny, z dużym łóżkiem i czystą łazienką. Super, że mieliśmy też swój prywatny ogródek z ławą, krzesłami i wiatrakiem. Przy pokoju znajduje się również podstawowa kuchnia. Miły właściciel obiektu był dostępny i pomocny. Można skorzystać z opcji śniadaniowej (my nie korzystaliśmy, ale zdaje się, że ci którzy korzystali byli zadowoleni). Wraz z prywatnym ogrodem masz tutaj sporo miejsca. Super, że w suficie jest hak do zawieszenia własnej moskitiery. Ogólne dobre miejsce do spędzenia 2 lub 3 nocy.”

• „Przyjemnie, wygodnie, czysto”

• „Serio nie ma do czego się przyczepić. Czysto, kuchnia wyposażona, są nawet przekąski i piwo, które można kupić po lekko wyższych cenach, niż w sklepach. Ciepła woda. Transport na lotnisko o 4 rano.”

• „Fantastyczna willa, bardzo przyjazny i pomocny wlaściciel.”

• Fun-Ocean-Chill Ocena: 6

„Czysty pokój w stylu europejskim, basen na dachu, widok na miasto, dobra klimatyzacja”

• „Czystość, wszystkie udogodnienia, bardzo dobre jedzenie”

• „Polozenie”

• „Ten apartament uratował nam wakacje na Sri Lance, po poprzednich wysoko ocenianych obiektach, które nas bardzo rozczarowały ten okazał się idealnym miejscem. Zarezerwowaliśmy jedną noc a zostaliśmy na 16 dni, ponieważ okazało się, że nasz dwuletni synek nie jest w stanie podróżować po wyspie i zwiedzać, SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA RASHANA, który jest wzorem idealnego gospodarza i opiekuna. Bardzo dziekujemy i jeżeli kiedykolwiek pojadę na Sri Lankę to tylko do tego apartamentu.”

• Villa Shade Ocena: 10

„Cudownie zaaranżowana przestrzeń wokół domu. Świetna klimatyzacja, czysto, super łazienka. Jedyny minus za oddaloną od plaży lokalizację, ale i tak warto! Od syna wielki plus za boisko!”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Gampaha District

na podstawie 2 849 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com