2. USA – opinie o hotelach
  3. USA – opinie o hotelach
Garfield County Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Ofland Escalante Ocena: 10

„Tam jest wszystko znakomite. Mieszkaliśmy w klimatycznej przyczepie. Była ogrzewana i bardzo wygodna. Toalety są obłędne! Nigdy o tym nie pisałam w komentarzu, ale suszarki dyson, prostownice, przybory toaletowe kobiece nie są często widziane na kampingach... Prysznic z wyjściem zewnetrzym jest hitem, szczególnie że przemyślano nawet dogrzewanie lampą z góry. Kino samochodowe wymiata z darmowym popcornem. Jeśli zwiedzasz Stany, atrakcja jest obowiązkowa!”

• „Klimatyczny wystrój. Dobrze działającą klimatyzacja w opcji grzania (zimna noc). Restauracja na terenie obiektu z muzyką na żywo.”

• „Przyjemne drewniane domki, podstawowe wyposażenie (mikrofala, lodówka). Na plus umywalka na zewnątrz łazienki - przy 4 osobach spora oszczędność czasu.”

• „Czysto, przytulnie, niedrogo. Urocza miejscowość”

• „Lokalizacja, wygodne łóżko, czysta łazienka.”

• „Hotel tuż przy wjeździe do parku. Kilka budynków na rozległym terenie. Pokoje małe, ale czyste, bardzo dobre śniadania - jak dotąd najlepsze podczas naszej podróży”

• „Wspaniały dom, uroczy pokój, czysto, klimatycznie , pyszne śniadanie, bez problemu można się zameldować nawet wieczorem, bardzo polecam.”

• „Duży pokój, bardzo miła obsługa.”

• „Klimat pokoju. Było czysto i wszystko sprawnie działało.”

• „Location”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Garfield County