Gargano Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobra lokalizacja. Śniadanie obfite i smaczne.”

• Hotel Falcone Ocena: 10

„Bardzo fajny hotel który przerósł nasze oczekiwania. Od samego przyjazdu informacja że parking jest w cenie wynajmu, śniadanie również. Meldunek w pokoju o podwyższonym standardzie. Zdjęcia zgodne z ogłoszeniem. Ideał.”

• „Bardzo miła obsługa. Bezpłatne miejsce parkingowe było tuż przy wyjściu z hotelu. Pokoje sprzątane codziennie. Śniadania ok.”

• „bardzo dobre dania z karty”

• Hotel Degli Aranci Ocena: 10

„Profesjonalne podejscie do klienta wspaniałe sniadanie Pani w recepcji bardzo pomocna Wspaniały klimat Hotelu Polecam serdecznie”

• La Rotonda Ocena: 8

„Położenie, piękne patio, super plaża i ładny basen”

• Hotel Fini Ocena: 10

„Bardzo dobra lokalizacja, blisko do Sanktuarium, smaczne, urozmaicone śniadania. Miły i pomocny personel, pokoje czyste, codziennie sprzątane. Polecam”

• Forte Hotel Ocena: 10

„Wszystko ok, bardzo polecam!”

• Hotel Valle Rossa Ocena: 10

„Rewelacyjny hotel z wyjątkowo uprzejmą i pomocną obsługą.Absolutny profesjonalizm.Bardzo dobre śniadanka duży wybór ciast, owoców,pieczywa i dżemów”

• „Hotel usytuowany blisko plaży z pięknym widokiem na morze, przed hotelem szeroka promenada. Bardzo dobre i bogate śniadania. Pokój bardzo czysty i zadbany oraz dobrze wyposażony. Personel przesympatyczny i bardzo pomocny. W hotelu jest również restauracja, gdzie można zjeść obiad i kolację, jedzenie przepyszne.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Gargano