2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
German Alps Route Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Haus Magnolia Ocena: 8

„Super atmosfera w obiekcie naprawdę czułem jak bym tam mieszkał od lat. Dojście z hotelu nad jezioro zajmuje dosłownie 5 minut. A znowu w górach jest się po 30 minutach spacerkiem. Z pokoju piękny widok na góry i zamek Neuschwanstein. Cisza i spokój na czym mi zależało.”

• „Top”

• St. Anton Ocena: 10

„Klimat i otoczenie, bajkowo… magiczne ogromne drzewo na środku podwórka!!”

• Rittersstuben Ocena: 10

„Świetny widok z tarasu , czystość w obiekcie , bezpłatny parking , bardzo dobrze wyposażona kuchnia . Okolica cicha a jednocześnie blisko do centrum i sklepów .”

• „Pięknie położony, bardzo przestronny i śpiew ptaków wieczorem i rano”

• „Wystrój”

• Apartment Rudi Ocena: 10

„Cicha okolica . Do centrum ok. 800 m. Właściciel bardzo pomocny i sympatyczny . Podziemny garaż był wielkim udogodnieniem. Mieszkanie w pełni umeblowane .”

• „Spokojne miejsce z przestrzenią dla rodziny. Bardzo nam się podobał stół do ping-ponga i piłkarzyki. Wygodne materace i świetnie wyposażona kuchnia.”

• Partnachlodge Ocena: 10

„Fantastyczna lokalizacja!. Najlepsza w całym GaPa. Poranna kawa tuż pod skocznią smakuje wybornie. Polecam ten hotel - jest blisko głównych szlaków, jednocześnie cicho i przytulnie. Bardzo miły pan w obsłudze. Zdecydowanie warte ceny i chętnie wrócimy. Apartament jest wyposażony we wszystko co jest potrzebne. Prywatne miejsce parkingowe.”

• „Dużo miejsca, piękna łazienka, miejsce parkingowe.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie German Alps Route

na podstawie 107 277 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com