2. Německo hodnocení hotelů
  3. Německo hodnocení hotelů
German Alps Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Schloss Fürstenstein Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita - z terasy výhled na Orlí hnízdo a okolní krásnou přírodu. Ubytování blízko od centra, solných dolů, Königsee. Je zde plno možností výletů, krásná příroda. Za týden jsme nestihli prohlédnout vše co jsme chtěli. Vybavení apartmánu dostačující pro 4 dospělé osoby - plně vybavená kuchyňka, dva samostatné pokoje se společnou terasou, WC a koupelna s WC. S paní Inge jsme byli v kontaktu nejdříve emailem. Při příjezdu nás přivítala a ukázala apartmán. Velmi příjemná paní.“

• Me(H)rblick - Pool - Balkon - Panorama Průměrné hodnocení: 10

„Vždy perfektní přístup majitelů už sem zde byl v jejich jiném apartmánu a rád se zase vrátím je tam oáza klidu a člověk načerpá sílu do dalších pracovních úkolů. Ve městě podle mě není lepší ubytování než je toto“

• Bergwelt Apartments Průměrné hodnocení: 9

„Absolutní spokojenost,není nic co by se dalo vyčíst.......výhled z pokoje naprosto super“

• AlpenGlück – **** Ferienwohnung Průměrné hodnocení: 8

„Prostorný, klidný apartmán se vším, co je k takovému prodlouženému víkendu potřeba.“

• Haus-Brecherspitzblick Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo výjimečné, majitelé ochotní a vstřícní, vybavení dokonalé lokalita krásná.Zcela určitě se rádi vrátíme.“

• Ferienwohnung Pickl - Anna-Maria Pickl Průměrné hodnocení: 10

„Dobra poloha, plne vybaveno“

• Wachingerhof Průměrné hodnocení: 10

„Poloha a tradiční selská usedlost“

• Wolfˋs Apartment Průměrné hodnocení: 10

„Vše super...jako mezizastavka na cestě do itálie ideální...apartmán v krásne lokalitě na konci města u lesa s procházkou na místní zámek...obchod a bankomat hned za rohem“

• Gästehaus Hinterponholz Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto skvělé ubytování, milí hostitelé, nádherné prostředí, klid, není naprosto co vytknout, určitě se vrátím brzy zpátky.“

• Ferienwohnung Kahlersberg Průměrné hodnocení: 10

„Vše blízko a dostupné, klid“

German Alps – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 99 424 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com