2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Gorenjska – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Gorenjska Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Pr' Hribar Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, cisza i spokój, pokój z widokiem na zamek Bled. W pobliżu piekarnia i sklep wielobranżowy z lokalnymi produktami takimi jak np. sery i dżemy. Do samego Bledu i jeziora prosta droga, świetne miejsce na bazę wypadową.”

• Pension MOYCHI Ocena: 10

„Bardzo przyjemny pokój, czysto. Pani sprzątała pokój podczas naszego pobytu. Duża kuchnia w której można przygotować posiłek. Odległość od Bled wcale nie była tak uciążliwa, można było przejść się spacerkiem wśród pięknych widoków.”

• B&B Brezov Gaj Ocena: 9

„Bardzo dobra lokalizacja. Pomocny personel - dziękuję.”

• House Troha Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, piękne miejsce - polecam !”

• Vila Laura Ocena: 10

„Właściciel ZIGA niesamowicie sympatyczny i ciepły człowiek. Bardzo dba o swoich gości by wszystko o co poproszą było zrealizowane. Urocze miejsce jeżeli chodzi o lokalizację, w cichej dzielnicy, zadbany ogród, darmowy parking, piękny wystrój villi. Bardzo obfite i pyszne śniadania. Gorąco polecam w tej część Słowenii.”

• „Obiekt idealny na 1 noc, pokój mały, bez szafy, łazienka wspólna (stan słaby), jedzenie bardzo dobre, biorąc pod uwagę cenę do mogę polecić ten obiekt”

• „Lokalizacja, miły personel, czystość, bardzo dobre śniadania, plac zabaw w ogrodzie.”

• „super lokalizacja, 10 min spacerkiem od jeziora, pyszne śniadanie”

• „Cisza, spokój, na terenie obiektu niczego nie brakowało, jest czysto, codzienna dostawa świeżych jajek do kanapek czy jajecznicy to super pomysł. W promieniu kilku lub kilkunastu kilometrów jest wiele ciekawych miejsc do obejrzenia. Jestem zadowolony z pobytu. Pozdrawiam”

• „Świetna lokalizacja, Świetny klimat, śniadanie rewelacyjne. Polecam”