2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Gorenjska – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Gorenjska Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Apartment Ledrar Ocena: 10

„Przepiękna okolica i apartament oraz przemili właściciele”

• Vila Gorenka Ocena: 9

„Świetna lokalizacja, bardzo blisko do jeziora , centrum oraz innych atrakcji. Przemiła gospodyni , bardzo dokładnie opisała nam wszystkie atrakcje i poleciła dobre restauracje i sklepy. Mieliśmy przestronny pokój z prywatną łazienką, czysty i zadbany. Kuchnia jest w oddzielnym budynku ale to nam nie przeszkadzało. Piękny widok z okna na jezioro.”

• „Hotel położony trochę na uboczu od atrakcji rejonu, ale ma to swój urok bo jest tu cisza. Pokój który zajmowałyśmy w 3 osoby mały, brak gniazdka do jednego pomieszczenia, łazienka mała. Pokój na drugim piętrze, brak windy, wąskie i dość strome schody. Nie nadaje się dla osób w starszym wieku, niezbyt sprawnych. Parking duży, wspaniałe śniadania, chleb i bułeczki istna poezja, oprócz wędlin, serów dużo dodatków jak oliwki, suszone pomidory, pomidory, ogórki - jest to duży plus. Sa również owoce i soki. Śniadanie serwowane jest w części barowej, gdzie po południu można wypić kawę lub piwo, zjeść frytki lub pizzę. Szkoda iż nie serwowany jest większy wybór dań obiadowych. Gospodyni szalenie miła, bardzo uczynna.”

• „Lokalizacja do poszczególnych atrakcji jest okej. ręczniki dostępne w pokojach. Śniadania ubogie- Płatki, jajka, chleb. na tym plusy się kończą.”

• Pension Török Ocena: 6

„Miły i pomocny personel, fajna lokalizacja jako baza wypadowa w okolicy, czysto”

• B&B Rot Ocena: 7

„bardzo "klimatyczne" miejsce, z historią. Bardzo miła obsługa.”

• „Bardzo smaczne duże śniadanie.”

• Pension Bled Ocena: 10

„Bardzo dobre, różnorodne śniadanie.”

• Hiša Aleš Ocena: 9

„Ładny obiekt w ustronnym miejscu, bardzo dobre śniadania - omlet z warzywami super, bardzo dobra kawa z ekspresu, czysto i miło. Nie udało się nam z racji codziennego zwiedzania wypróbować menu restauracyjnego a podobno jest na wysokim poziomie”

• „Blisko do jeziora. Cicha spokojna okolica. Bardzo miła właścicielka. Polecam.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Gorenjska

na podstawie 79 494 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com