Gorizia Area Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Mar Del Plata Průměrné hodnocení: 8

„Hotel leží na okraji města Grado, tedy v klidné lokalitě, pěšky se dostanete do města cca za 25 minut chůze podél pláže. Hotel je velice dobře udržovaný na italské poměry :). Všude perfektně čisto - pokoje, restaurace, okolí bazénu. Personál je velmi ochotný a milý. Překvapila mě i rozmanitá snídaně. Byla jsem spokojená.“

• Hotel Caneo Průměrné hodnocení: 9

„Příjemné relaxační místo, ideální na sledování ptáků (Isola della Cona!!) a jízdu na kole. Kola jsou k dispozici (zdarma), sice nejsou v top kvalitě, ale vzhledem na okolní rovinu naprosto dostatečné na kratší výlety.“

• Hotel Villa Augusta Průměrné hodnocení: 8

„Chutná snídaně, poloha hotelu, siroke moznosti parkovani v okoli.“

• Hotel Splendor Průměrné hodnocení: 9

„Pozice hotelu a velmi prijemny personal.“

• Hotel Bellavista Průměrné hodnocení: 10

„Moc milá paní na recepci. Hotel krásně čistý, v klidné části Grada, v docházkové vzdálenosti od centra města, kousek od pláže. Možnost zapůjčení jízdních kol. Snídaně stále stejné, ale dobré. Jediné co nám chybělo, byla nějaká zelenina, ale nosili jsme si svojí, takže ok. V blízkosti moc dobrá pizzerie, obchod s potravinami. Hotel doporučuji.“

• Hotel Hannover Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá snídaně, velký výběr, příjemné prostředí.“

• Grand Hotel Astoria Průměrné hodnocení: 8

„Výborná snídaně, lokalita, možnost zapůjčení kol“

• Hotel Tognon Průměrné hodnocení: 9

„Klidná lokalita. Příjemný personál. Super snídaně. Úschova kola.“

• Hotel Rialto Průměrné hodnocení: 8

„snídaně, personál“

• Hotel Residence Sanremo Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování na výborné úrovni se vším všudy, velice milý personál a budu se tam s radostí vracet. Všem doporučuji“

Gorizia Area – 30 nejlepších hotelů