2. Wlk. Brytania – opinie o hotelach
  3. Grampian – opinie o hotelach
Grampian Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Maryculter House Ocena: 10

„Niewątpliwym atutem hotelu jest zaciszne miejsce nad rzeką. Restauracja na miejscu serwuje nie złe jedzonko.”

• Grey home Ocena: 1

„To nie jest hotel tylko mieszkanie z pokojami strasznie zimno właściciel obiektu wiedzal że będę się meldował o godzinie 15 przybył dopiero przesc17 nie ma łazienki w pokoju jak jest zaznaczone”

• „Dobra obsługa , miła barmanka , dobra kuchnia , mieliśmy problem żeby dojechać bo było ślisko i dużo śniegu ale też nam pomogli popchnąć auto więc super polecam to miejsce , super lokalizacja wspaniały las i świeże powietrze , musimy tam wrócić 😀”

• „Lokalizacja”

• „Świetna lokalizacja, dobry stosunek ceny do jakości, miły personel.”

• „wszystko okey”

• „Jedynie z był basen I sauna.”

• „Ładnie urządzone”

• The Cults Hotel Ocena: 7

„Na plus śniadania, które nie były w formie bufetu, a a la carte. Obsługa miła, ale jednak ciężko nam było porozumieć się w języku szkockim. Preferowalibyśmy jeżyk angielski ;) Pokój mały, ale przyjemny. Hotel ma już swoje lata i widać to wewnątrz budynku, szczególnie w łazienkach lub po meblach, ale pokoje są czyste. Gdybym jednak miał ponownie wracać wolałbym dopłacić i zatrzymać się w innym miejscu.”

• „Wspaniały bardzo przyjazny personel.Jedzenie w restauracji bardzo dobre.Ladne ,czyste pokoje”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Grampian