2. Francja – opinie o hotelach
  3. Francja – opinie o hotelach
Grand Lyon Agglomération Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bliskość do centrum i najważniejszych miejsc w Lyonie.”

• „W mieszkaniu jest całe wyposażenie, dobra lokalizacja pod względem bliskości metra.”

• Le 14B Ocena: 10

„Lokalizacja na obrzeżach miasta, mieszkanie przestronne w każdym pokoju prysznic , czysto w pełni wyposażone, parking na podwórzu, przystanek autobusowy blisko, przesiadka do metra aby dojechać do centrum super połączenia, korzystaliśmy z komunikacji bilet rodzinny 2+2 -6,7euro Blisko sklepy spożywcze SUPER POLECAMY”

• „Bardzo nam się podobało”

• „Przestronny apartament, bardzo dobrze skomunikowany z miastem. Nie ma najmniejszego problemu, żeby wyjechać do miasta i wrócić nawet późną porą.”

• „Bardzo duży i czysty pokój. W pokoju kuchenka, zmywarka więc można przygotować sobie jakiś posiłek. Przy hotelu dostępne miejsca parkingowe. Miła obsługa.”

• „Apartament czysty ,piękny widok ogrodu za oknem .Bardzo nam się podobało. Polacamy😊”

• „Doskonała lokalizacja przy stacji metra. Okna na skwer oraz wyposażenie apartamentu. Jak w domu. W okolicy plac targowy, sklepy, knajpki.”

• „Wlasciciel bardzo miły , apartament czysty kuchnia dobrze wyposażona , pokoje duże łóżka bardzo wygodne byliśmy bardzo zadowoleni napewno wrócimy dziękujemy”

• Suite Kaolinn Ocena: 4

„Łóżko było wygodne oraz ciepła woda.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Grand Lyon Agglomération

na podstawie 116 083 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com