2. Andora – opinie o hotelach
  3. Andora – opinie o hotelach
Grandvalira Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobre sniadania,obsługa hotelu fantastyczna i bardzo pomocna,hotel bardzo czysty i stosunek ceny do jakosci bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła”

• Hotel Panda Ocena: 9

„Wszystko było bardzo dobre. Świetna lokalizacja. Odpowiednia cena do standardu. A najbardziej podobała mi się Pani , ktora wieczorem obsługiwała recepcję! Zauroczony”

• Hôtel Bruxelles Ocena: 9

„Piękne miejsce z nieziemskim widokiem i bardzo miła obsługa.”

• Hotel Roc Meler Ocena: 10

„Bardzo przyjemne śniadanie oraz miła, pomocna obsługa. Pokój był bardzo wygodny i perfekcyjnie przygotowywany każdego dnia. Dodatkowo miałam piękny widok na góry. Szczególne wrażenie wywarła na mnie postawa Maxa i Joaquina, którzy niesamowicie pomogli mi abym dotarła na czas do stolicy na autobus do Barcelony. Wdzięczność na zawsze.”

• „Doskonała lokalizacja. Personel był bardzo miły. Internet działał w miare dobrze.”

• Hotel Casado Ocena: 9

„obsluga byla fantastyczna, pomocni i mili. Mimo ze w pokojach nie ma czajnikow jednak Pani w recepcji zaoferowalla bezplatny dostep do goracej wody przez caly dzien! bar oferuje malo skomplikowane drinki alkoholowe ( nie korzystalismy) oraz piwo po przystepnych cenach. Sniadania oferowaly wszystko co niezbedne przed wyjsciem na narty. najlepsze jest polozenie hotelu! przy stoku! to najwieksza zaleta, jako ze w Andorze nie za bardzo jest rozwinieta siec skibusow i czesto odleglosc od wyciagow jest problemem. Super restauracje w poblizu hotelu!( w hotelu nie ma mozliwosci zamowienia kolacji)”

• „Blisko do gondolki, blisko do sklepu i przystanek przy wejściu.”

• „Bardzo miła obsługa. Sauna i jacuzzi w cenie pokoju. Śniadania przyzwoite. Darmowy transfer z garażu pod kolejkę!!! Pokoje wygodne. Parking na zewnątrz darmowy, w garażu 8 euro za noc. Możliwość zjedzenia wieczorem pizzy (z mikrofali ale jednak) oraz wypicia piwa. Winda. Wi-fi.”

• Hotel Peretol Ocena: 5

„Widok z okna był łady. Poza tym średnio. Hotel stary.”

• „śniadania i obsługa bardzo dobre”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Grandvalira