2. Slovinsko hodnocení hotelů
  3. Slovinsko hodnocení hotelů
Greater Ljubljana Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• ApartHotel Vila Minka Průměrné hodnocení: 10

„Ubytovani a zarizeni pokoje skvele, muzeme jen doporucit...“

• Studio City Průměrné hodnocení: 7

„Poměrně hezký a dobře vybavený apartmá. Lokalita relativně kousek od centra. Doporučuji si půjčit kola, daji se využít za 1€ na týden :)“

• Apartment Malina - free private parking Průměrné hodnocení: 10

„Borut je velmi pozorný hostitel. Byt je situovaný v klidné čtvrti města i dům je velmi klidný. Apartmán byl plně vybaven, nic nám nescházelo. Dostupnost do centra je pohodlnější veřejnou dopravou, ale dá se dojít i pěšky. Mohu pouze doporučit a pokud bychom měli do Lublaně opět cestu, rádi se vrátíme právě sem. Hodně spokojenosti v životě Borutovi i jeho rodině a pouze spolehlivé hosty, aby byl svět bohatší o takto milé hostitele.“

• Studio Apartment Sanya Průměrné hodnocení: 8

„Vybavení, čistota, ochotný majitel“

• INDUSTRIAL ZONE-STUDIO 3 Průměrné hodnocení: 6

„Design“

• Villa Moste 5 -with pool&parking Průměrné hodnocení: 9

„Perfektní pan domácí, se vším pomůže“

• Vila Ema Apartments and Rooms Průměrné hodnocení: 10

„Uredno,čisto i jako ljubazna vlasnica.“

• Gami Ex-Factory Lofts Průměrné hodnocení: 7

„Skvělá lokalita, možnost parkování zdarma, apartmán je hezký zrekonstruovaný, veliký gamechanger je sauna na pokoji, ani jsem nevěla, jak moc ji potřebuji. :D Apartmán byl vybaven nejnutnějšími věcmi. Jinak se apartmány nachází ve velmi zajímavém komplexu budov a byl zážitek je poprvné hledat, ale je vše skvěle značeno.“

• Apartments SHISHKA Průměrné hodnocení: 9

„Nově zařízený apartman. Super vřelé uvítání od ubytovatele. Děkujeme :) Vše čisté. Využili jsme na 1 denní návštěvu Lublaně. Do centra cca 10 min pěšky. Nedaleko ubytování Lidl i místní pekárna.“

• Unique studios near Tivoli Průměrné hodnocení: 5

„skvela byla poloha ubytovani, blizko centra“

Greater Ljubljana – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 66 946 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com