2. Belgie hodnocení hotelů
Groene Gordel Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Perk25A Průměrné hodnocení: 10

„Quiet place“

• B&B groot-bijgaarden center Průměrné hodnocení: 10

„Pozice ubytování 5min pěšky od nádraží, takže v centru Bruselu jste vlakem za 20min, zároveň hned u dálnice. Snídaně velmi dobrá, připravená primo majitelem - vejce, uzeniny, sýry, caprese salat, sladké pečivo. Na pokoji k dispozici nespresso kavovar, čaj, velká lednice. Pokoj velký, hezky zařízený, koupelna primo v pokoji, což je poněkud netypické, ale jelikož jsme byly tři ženy, které se dobře znají, nebyl to pro nás problém 😁 Pan majitel ochotný, velmi vstřícný.“

• Beautiful rooms at countryside Brussels Průměrné hodnocení: 6

„Pokoj moc pěkně a stylově zařízený ale smrdělo to plísní a zatuchlinou koupelna a podlahy ze stolem jen tak přetřené“

• B&B Hippo-Droom Průměrné hodnocení: 8

„lokalita přímo na kraji lesa s dostatkem místa na procházky bezproblémová dostupnost autem i vlakem malý klidný penzion rychlovarná konvice a kávovar na pokoji, lednice“

• B&B Langeveldemolen Průměrné hodnocení: 10

„Prijemni a pohostini majitele, velice klidna lokalita, domaci produkty ke snidani, nostop kafe k dispozici. Kdo hleda klidnou dovolenou, muzeme doporucit.“

• B&B Baron’s House Neerijse-Leuven Průměrné hodnocení: 9

„Příjemné tiché místo, komfortní pokoj a velmi příjemný personál. Nebál bych se tam vrátit a určitě bych i toto ubytování a lokalitu doporučil k návštěvě.“

• Elingenhof Průměrné hodnocení: 10

„Krásné ubytování na statku s klidem a vůní přírody. Rekonstruované a moderně zařízené místo. Snídaně je včetně domácích produktů.“

• Beautiful rooms at countryside Brussels Průměrné hodnocení: 9

„Prostorný pokoj, vše nové a vkusně zařízené, krásná koupelna“

• Green Hill Guest House and Apartment Průměrné hodnocení: 10

„Krásná vila na klidném předměstí Bruselu! Měli jsme velmi velký pokoj, okna s výhledem do zahrady. Velmi pohodlná široká postel s kvalitní matrací a povlečením. Na pokoji je kávovar, můžete si uvařit čaj nebo kávu. Hostitelé jsou velmi pozorní a přátelští. K dispozici je parkovací místo. Rozhodně doporučuji!“

Groene Gordel – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 11 649 recenzí B&B a penzionů na Booking.com