2. Belgia – opinie o hotelach
  3. Belgia – opinie o hotelach
Groene Gordel Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Plagniau Ocena: 10

„Villa Plagniau okazała się świetnym wyborem,obiekt bardzo klimatyczny,czysto I bardzo dobre śniadania Pani Właścicielka okazała się bardzo gościnną osobą, polecamy Kasia i Przemek”

• „Pokój przestronny, komfortowe łóżka dobrze wyposażona łazienka. Ogólnodostępna kuchnia z miejscem na spożycie posiłków. Obiekt położony w ładnej okolicy , blisko Brukseli. Sympatyczny i pomocny wlasciciel. Jednak największym plusem obiektu jest pies Abby. Bardzo slodki i przyjazny piesek.”

• NeNe Ocena: 10

„Pokój bardzo przestronny z dużą ilością małych dodatków, które sprawiają,że jest bardzo przytulny. Carine jest wspaniałym gospodarzem, który dba o to,żeby każdy z jej gości czuł się w tym miejscu jak najlepiej. Nie jest to zwykły hotel, jest to miejsce, które posiada swój niezwykły, ciepły klimat, miejsce, w którym można poczuć się jak w domu. Żałujemy,że nasz pobyt był taki krótki,ale z całą pewnością wrócimy.”

• B&B O Chocolat Cho Ocena: 10

„Ładne wnętrze i taras.”

• Chillann Ocena: 9

„przemili gospodarze, znakomite śniadania- po pierwszym dniu poprosiliśmy o mniejsze porcje ,aby nic się nie marnowało. parking dostępny bez problemu, blisko do centrum miasteczka, śliczny ogród.”

• „Przede wszystkim przesympatyczny właściciel. Pokój przestronny, czysty i nietuzinkowy. Łazienka z bardzo dużą kabiną prysznicową. W pokoju ekspres do kawy i coś na osłodę. Osobno kuchnia dla wszystkich pokoi. Bardzo, ale to bardzo polecam :)”

• Het Verblijf Ocena: 8

„Pieknie, czysto, wszystko nowe, cisza i spokój. Sympatyczny gospodarz, przepyszne śniadanie.”

• B&B Hippo-Droom Ocena: 10

„Przemiły właściciel i personel,ogródek.Świetna baza wypadowa.”

• B&B Den Boskant Ocena: 8

„Bardzo fajne miejsce. Byliśmy z żoną jedną noc i polecamy obiekt. Gospodarze bardzo mili, śniadanie pyszne.”

• b & b St-Hubert Ocena: 10

„Jedno z ciekawszych miejsc w jakich byliśmy. Pensjonat połączony ze stajnią. Można obserwować konie nawet z korytarza pensjonatu. Są też bardzo towarzyskie i chętne do zabawy pieski. Przemili właściciele. Przepyszne i urozmaicone śniadania. Wspaniałe miejsce dla miłośników zwierząt i wiejskiej atmosfery. Do Brukseli około 45 minut samochodem (niestety spore korki). W okolicy brak restauracji, najbliższa kilkanaście minut samochodem, ale za to bardzo smaczna (włoska). Właścicielka poda adres :)”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Groene Gordel

na podstawie 10 839 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com