2. Korea Pd. – opinie o hotelach
  3. Gyeongsangbuk-Do – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Gyeongsangbuk-Do Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „- dobra lokalizacja - czystość - fajna atmosfera”

• Namuae Ocena: 8

„Lokalizacja była bardzo dogodna, dojście do dworca autobusowego zajmowało 15 minut. Gospodarze byli bardzo mili, codziennie było serwowane śniadanie (tosty, gotowane jajka, płatki musli, owoce).”

• Namuae Ocena: 8

„Lokalizacja, podgrzewana podłoga”

• „Możliwość zostawienia bagażu”

• „Bardzo dobre śniadanie. Przytulny czysty pokój. Podgrzewany materac. Przyjazny właściciel”

• Hanok Raon Ocena: 10

„Wspaniały Hanok, bardzo czysto, pyszne śniadanie. Wyjeżdżaliśmy w trakcie tajfuna Khanun i Pani gospodyni podarowała nam parasole. Dziękujemy serdecznie.”

• „Niesamowici gospodarze. Czułyśmy się bardzo zaopiekowane. Pokoje małe ale funkcjonalne zachęcają do spędzenia czasu w częściach wspólnych”

• „Bardzo miły i pomocny personel. Wygodne łóżka ale pokój mógłby być większy. Smaczne śniadania, tosty, jajka, dżemy, owoce, soki i bardzo dobra kawa. Dobra lokalizacja, niedaleko najważniejszych atrakcji turystycznych w Gyeongju.”

• „Dobra lokalizacja. Sympatyczna właścicielka.”

• „Bardzo dobra lokalizacja, blisko atrakcji turystycznych, kawiarni, restauracji. Przystanek autobusowy bardzo blisko. Pokój prosty ale czysty i w miarę przestronny. Właściciele bardzo sympatyczni i pomocni.”

20 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Gyeongsangbuk-Do

na podstawie 6 702 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com