2. Vietnam hodnocení hotelů
  3. Ha Noi Municipality hodnocení ubytování k pronájmu
Ha Noi Municipality Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• The Bloom Hanoi Průměrné hodnocení: 10

„snídaně na střeše uprostřed zeleně OK, ochotný a vstřícný personál, zajištění předčasného ubytování“

• „Naprosto skvělé ubytování. Velice milá paní hostitelka, moc hodná a ochotná s čímkoliv pomoci. Byla jsem opravdu nadšená z celého pokoje. Byl opravdu čistý, úklid probíhá každý den. A vybaven byl skvěle! Bylo tam úplně vše, co jsem potřebovala. Super lokalita. Toto pro mě bylo zatím nejlepší ubytování v Hanoji! :) Za vše moc děkuji :)“

• Hanoi Retro 80S Homestay Průměrné hodnocení: 8

„Hezká a klidná destinace - kousek do staré čtvrti a v okolí restaurací. Ubytování bylo čisté, mělo společenský prostor pro posezení.“

• Luxe Paradise Residence Xuan La Průměrné hodnocení: 5

„Snadný přístup 24 hodin denně, blízkost možností si nakoupit, krátká vzdálenost k jezeru West Lake“

• Casa Feliz Serviced Apartment Průměrné hodnocení: 10

„Pokoj byl super prostorný a ačkoliv jsme neměli vyloženě okno, bylo tam světlo. Velká postel, gauč, kuchyňka, koupelna a hlavně pračka! Funkční lednice a klimatizace i v době nepřítomnosti. Super, moc doporučujeme. Prodloužili jsme si pobyt o 3 noci. Komunikace s majitelem skvělá, přes whatsapp, úklid každý den. Není to úplně v centru staré části, ale nám se to hodilo, tam už jsme vše prošli, tady jsme měli přístup k ostatním památkám a místům mnohem snáze.“

• Era Apartment Khuc Thua Du Průměrné hodnocení: 4

„Milý personál“

• Anh Ngoc Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Ubytovani z venku vypada male, ale byli jsme mile prekvapeni. Uvnitr bylo prostorné, meli jsme vsechno co jsme potrebovali, dokonce jsme meli i topeni ( nepotrebovali jsme), coz jsem v jinych hotelech nevidela. :) pani majitelka byla velmi mila a se vsim nam vychazela vstric. Lokalita byla perfektni, vsude jsme meli blizko. Moc doporucuji.“

• Chill studio close Ho Tay ! (13-3.1) Průměrné hodnocení: 8

„Za tu cenu super ubytování. Self check-in byl pro nás pohodlný, protože jsme přijeli pozdě večer.“

• The Q Boutique and Home Průměrné hodnocení: 10

„Čisté a poměrně klidné místo. Bylo zde čisto. Personal byl vstřícný.“

• „Lokalita super!“

Ha Noi Municipality – 30 nejlepších ubytování k pronájmu