2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Rakousko hodnocení hotelů
Hausruckviertel Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Ferienwohnungen Kern Průměrné hodnocení: 10

„Libila se nam blizkost jezera,moznost bazenu a vlastne vsechno 🙂“

• Feichtingerhof Průměrné hodnocení: 10

„Krásné prostředí, čisto, možnost koupit mléko a vejce z farmy majitelů“

• „Paní Gábi, která nás hostila, byla moc milá a přátelská. Místo je kouzelné, z oken je výhled na Dračí horu. Dobrá poloha na výlety do okolí. Fantastické. Děkujeme za pohodový pobyt“

• „Klid a čistota !“

• Seegut Kübler Průměrné hodnocení: 9

„Krásné vnitřní prostory, nehledě na úžasnou pláž u jezera.“

• Schiefe Hütte am Attersee. Průměrné hodnocení: 8

„Neobyčejné ubytování v dřevěném kontejneru za statkem u louky s domácími zvířaty (krávy a kozy na zápraží jsem ještě něměl). Soukromí, klid a pohoda. Majitelé velmi příjemní.“

• Gesundheitshof Lohninger Průměrné hodnocení: 9

„Skvělé místo nad Mondsee krásný výhled klidná lokace úžasná paní domácí krávy pod bydlením houf přítulných koček domácí mléko útulně zařízené“

• „Ještě nikdy jsme se nesetkali s tak dobře vybaveným apartmánem pro rodinu. Jde vidět že paní hostitelka má sama rodinu a uvažovala z pohledu návštěvníka. Všem toto místo doporučuji.“

• „Naprosto skvělé ubytování s krásným výhledem na hory. Klidná lokalita, která nabízí úžasné domácí pohodlí. Výřivá vana, obří kuchyně, TV, playstation, velké pokoje a obrovská terasa. Parkování pro dvě auta. WFI. Není co vytknout, Byli jsme naprosto spokojení a určitě se sem rádi vrátíme.“

• Ferienhof Edtmeier Průměrné hodnocení: 10

„Klidna lokalita,v noci nadherne ticho, moznost cerstveho mleka,vajec od pani domaci a online objendavky peciva,ktere rano pristane prede dvermi. Pani majitelka velmi mila, syn kazde rano chodil zdravit kravicky,kraliky a kachny, ktere se casto potulovaly po krasnem detskem hristi. V okoli spoustu moznosti na vylety v dojezdove vzdalenosti“

Hausruckviertel – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 8 370 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com