2. Francie hodnocení hotelů
  3. Francie hodnocení hotelů
Severní Korsika Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Casa Vanella Průměrné hodnocení: 10

„Nádherná lokalita s ještě krásnějším výhledem. Ideální lokalita na to odsud vyrazit na výlety. Nakonec jsme tu zůstali o noc déle než jsme plánovali. Výhledem se můžete kochat z lehátek na zahradě, které máte k dispozici. Nebo z okna pokoje. Opravdu skvělé místo k odpočinku v přírodě. Pokoj čistý, hezký. K dispozici máte ve společné místnosti mikrovlnku, či kávovar. V blízkosti ubytování se nachází výborná pizzerie.“

• Maison Bella Vista Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto ochotná a snaživá hostitelka. Domácí marmelády a palačinky.. Příjemné domácí prostředí.“

• Vannina Průměrné hodnocení: 7

„bez snidane“

• La Villa de la Marana Průměrné hodnocení: 10

„Pekne vybavene jtulne apartmany s bazenem“

• „Stylové, naprosto výjimečné.“

• Mariana Plage Průměrné hodnocení: 7

„Bydleli jsme v chatce u pláže, hotel má také skvělý bazén. Personál nám vyšel vstříc s opravou vchodových dveří chatky a světla na toaletě, které nebyly plně funkční při příjezdu. Klimatizace byla perfektní, bez ní by nešlo v chatce přežít vedra. Lokalita chatky je skvělá.“

• A CASA DI L'ALIVU Průměrné hodnocení: 9

„Velmi ochotná a vstřícná majitelka. Chutná snídaně. Dostatek místa na parkování.“

• Résidence E CIME ASCO Průměrné hodnocení: 10

„Je to terasovitý objekt nad údolím řeky Asco. I když nejvyšší část u silnice se jeví poněkud opuštěně, na levé straně je branka a schodiště, kterým se dostanete dolů ke svému apartmánu. Ochotný, personál, parkování i internet zdarma. Dobré vybavení, lednička. Terasa s krásným výhledem do údolí a na horské štíty. Výborné výchozí místo pro túry po horách. V blízkosti je též zajímavý starý most. Autem lze vyjet až pod Monte Cinto, kde je bezplatné parkoviště. Pro výstup na Monte Cinto je třeba zmínit sněhová pole, která se 2 km před vrcholem drží i v červnu, takže jsou nutné kromě dobré obuvi i hůlky nebo je lépe zvolit výstup z jižní strany. Krásná panoramata!!!“

• CASA MARIA Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá hostitelka, krásné pokoje v nádherné lokaci. Chutná snídaně servírovaná v kvetoucí zahradě s výhledem na moře.“

• A CASA DI L'ALIVU Průměrné hodnocení: 9

Severní Korsika – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů