2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Heves – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Heves Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo blisko centrum, dobrze wyposażone mieszkanie, właściwie niczego nie brakowało. Czysto, schudnie, gustownie urządzone.”

• Tramini Apartmanok Ocena: 10

„Apartament typu studio na pierwszym piętrze domu (trzeba bagaż wnieś po stalowych schodach). Urządzony i wyposażony w bardzo przemyślany sposób. W kuchni znajdziesz wszystko co potrzebne na kilkudniowy pobyt. Lokalizacja nieopodal doliny Pięknej Pani (1km) i w odległości ok. 2km od starówki. Przyjechaliśmy z rowerami (2), Właścicielka umożliwiła nam chowanie ich na noc pod schodami. Bardzo dobra komunikacja z Właścicielką. Parkowanie samochodu na spokojnej ulicy przed domem.”

• Polonia Apartman Ocena: 8

„Fantastyczny gospodarz. Blisko do basenów termalnych.”

• „lokalizacja praktycznie w rynku”

• „Bardzo miło, jacuzzi dopełniło pobyt. Aneks kuchenny wyposażony, ekspres do kawy ogolnodostępny. Lokalizacja wypośrodkowana, do centrum i doliny Pięknej Pani ok. 1,8 km”

• „Gorąco polecam. Przemili właściwie, bardzo pomocni. Obiekt przestronny, czysty. Jeśli będę w okolicy, napewno wrócę.”

• „Dobra lokalizacja, centrum Egeru, parking darmowy, bardzo dobry i miły kontakt :)”

• DáMa Apartments Ocena: 10

„Klimatyzacja, dobrze wyposażona kuchnia, suszarka do włosów, blisko do centrum”

• Sflower Apartman Ocena: 10

„Wszystko”

• Szeder Apartman Ocena: 10

„Blisko do centrum . Mieszkanie bardzo ładne i czyste . Pani bardzo miła 🙂 polecam”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Heves

na podstawie 34 253 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com