2. Chorvatsko hodnocení hotelů

„Všechno“

• Apartments Kamenecki Průměrné hodnocení: 7

„Na jednu noc bezva“

• Apartman Lara Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto úžasné ubytování. Nelze nic vytknout. Bazén a úžasné domácí croissanty byla jen třešnička na dortu. Domácí mic milí lidé. Určitě se vrátíme.“

• Apartman Sunny Hills Průměrné hodnocení: 10

„Krásné ubytování v zahradě, nadstandardní služby, milý majitel, Všem se nám tam moc líbilo. Určitě se sem někdy vrátíme.“

• Apartmani Hršak Průměrné hodnocení: 10

„Příjemné a klidné přespání na cestě k moři. Domluva zcela bez problémů. Přijížděli jsme až po půlnoci, ale nebyl problém to domluvit. Ve vzdálenosti asi 50m u hlavní silnice je obchod kde maji croissanty a místňácká kavárna s dobrým espressem :)“

• APARTMANI KSENIJA Průměrné hodnocení: 10

„Mila komunikace, čisto, naprosto famózní ubytování“

• Apartmani Cerovečki Průměrné hodnocení: 10

„Byli jsme podruhé, na cestě tam i zpět k moři. Robert je velice milý a napomocny, super krásne místo s pohledem na hory“

• „Vše Ok, možnost check-inu online, po cestě ideální... spali jsme jednu noc cestou na Makarskou. Krásný, čistý apartmán v rodinném domě. Majitelé dole, apartmán v 1.patře.“

• Apartman Mr Guest Krapina Průměrné hodnocení: 10

„Moderní ubytování s příjemným majitelem, kterému nevadil pozdní příjezd. Nachystal nám na pokoj sušenky, čaj, kávu i vychlazenou vodu. Je možné využít i venkovní posezení pod pergolou na jídlo. Využili jsme ubytování na jednu noc při cestě do Chorvatska.“

• Apartments Petar Pan Průměrné hodnocení: 8

„Check-in do půlnoci. Velmi milá paní.“

Croatian Zagorje – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 13 301 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com