2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Rakousko hodnocení hotelů
Inntal Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Garni Römerhof Průměrné hodnocení: 9

„Velmi milý a ochotný personál, skvělá a bohatá snídaně, nádherné místo, parkování zdarma před hotelem, ale počet míst omezen“

• Landhotel Jäger TOP Průměrné hodnocení: 10

„Velice pěkný a útulný hotel s příjemným personálem a hlavně v klidné lokalitě. Velice pěkně vybavené a prostorné pokoje. Výborná snídaně a také možnost večeře v místní restauraci. Vřele doporučuji“

• KUF Hotel by WMM Hotels Průměrné hodnocení: 9

„Bylo vše fajn, moc příjemný čisté a dostačující .“

• harry's home hotel & apartments Průměrné hodnocení: 10

„Apartmán byl naprosto skvělý! Teda celý hotel naprosto vyhovoval. Po letech cestování nemám konečně zase co vytknout! Hotel jsem využil na pracovní cestě, hotel je v centru, skvělá dostupnost z dálnice. Hotel má lyžárnu/ kolárnu, myčku na kola, dětskou hernu, prádelnu. Vedle hotelu je hned vodní centrum a také další sportovní aktivity. Nedaleko i sjezdovky… Vrátíme se s rodinou, všem doporučuji!“

• Gasthof zur Post Průměrné hodnocení: 6

„Je zde i restaurace a dělají tu dobrý jídlo.“

• Das Rotspitz Adults - only Průměrné hodnocení: 9

„Byli jsme zde již počtvrté za posledních 15 let a opět to bylo fantastické. Bezvadné bohaté snídaně, můžete si vybrat i polopenzi. Výběr "a-la carte" byl ale také vynikající a jídlo bylo velmi chutné. Zajímavostí bylo, že některé servírky byly češky a kuchař slovák. Zajímavý typ na výlet, když je špatné počasí: Termální vnitřní i venkovní bazény Erlebnis Fügen v Zillertalu, autem jste tam za 30min. Všude teplo, čisto, prima relax.“

• Landhaus Mayr Průměrné hodnocení: 10

„Klidné prostředí. V domě čisto, klid a teplo. Velmi milá paní domácí.“

• Hotel Central Průměrné hodnocení: 8

„Dobra poloha, ale centrum je rozkopane, je třeba sledovat cedule, navigace selhala. Příjemná obsluha, skvělá snídaně. Všude čisto, jednoduche, ale účelově zařízené pokoje“

• Jugendherberge Innsbruck - Youth Hostel Průměrné hodnocení: 6

„Neměl jsem snídani.“

• Camping Inntal Průměrné hodnocení: 10

„Nejlepší bylo, že ubytování je nad pizzerii, kde za malý příplatek nabízí i bezlepkové pizzy. Vzhledem k tomu že dcera je celiak, tak nás to velice mile překvapilo, takže super.“

Inntal – 30 nejlepších hotelů