2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije pansiona i gostionica u regiji Jonska ostrva
Jonska ostrva Proverene recenzije pansiona i gostionica od stvarnih gostiju

• Pension Elena Ocena gostiju: 9

„Odnos cene i kvaliteta je odličan. Prodavnica je u prizemlju objekta. Osoblje ljubazno, postoji parking. U okolini nema restorana brze hrane (npr.nema gde da se kupi giros). U selu Notos nemojte očekivati klasično šetalište pored mora. Svaka preporuka za one koji vole prirodan hlad i zelenilo je taverna Panorama koja je udaljena 100 m od smeštaja.”

• Rose Garden Rooms Ocena gostiju: 8

„Odlična lokacija. Parking u dvorištu.”

• Oceanis Rooms Ocena gostiju: 7

„Parking mesto, ljubazno osoblje.”

• Chalikias Rooms Ocena gostiju: 10

„Domacin predobar covek, sve je bilo super i odlicno..”

• Alisaxni Studios Ocena gostiju: 10

„.Sve je bilo savršeno,lokacija,ambijent,usluga. Vlasnik Denis i njegova majka su jako uslužni,pomognu za sva pitanja, ukratko sjajni su. Objekat raspolaže sa svim što je potrebno.”

• Sundy's Studios Ocena gostiju: 10

„Lokacija smeštaja je odlična,na obali mora,parking veliki odmah iza šmeštaja. Mirno,nema buke.Domaćini uslužni i ljubazni.Sve je uredno i čisti se svakog dana ,dok se posteljina i peškiri menjaju svaka tri.Doručak se služi na velikoj terasi na vrhu zgrade sa pogledom na more.Što se mene tiče sve preporuke,odličan odnos cene i kvaliteta.”

• „Blizina centra Pakring Ljubaznost domaćina”

• Nerina Studios Agios Nikitas Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo odlično. Čisto, uredno, čisti se svaki dan. Ima svoj parking. Najbitnije što je blizu svih najlepših plaža Lefkade, tako da je idealno mesto ko želi da svaki dan ide na neku drugu plažu i da ih obiđe što više.”

• Sundy's Studios Ocena gostiju: 10

„Sve preporuke za smeštaj!!! Prostrana soba, sve je besprekorno čisto, terasa, svakodnevno čišćenje sobe, udobni kreveti, kupatilo sa ograđenom tuš kabinom. Prelepo uređeno dvorište, odličan parking za auto u hladovini. Odličan signal što se tiče interneta (wi fi) u toku celog dana. Kuća je na odličnoj lokaciji, do luke se stiže hodanjem za 5 minuta . Vlasnik izuzetno ljubazan i predusretljiv za sve što vam treba. Doručak na terasi s pogledom na more je odličan i raznovrstan.. Imate i slatku i slanu varijantu, zaista je ukusno sve. Od nas sve pohvale, nećete se pokajati ako uplatite boravak u Sundy's Studios. Mi smo napravili odličan izbor i prezadovoljni smo tamošnjim boravkom.”

30 najboljih pansiona i gostionica u regiji Jonska ostrva

na osnovu 22 724 recenzija pansiona i gostionica na Booking.com veb sajtu