2. Irsko hodnocení hotelů
  3. Irsko hodnocení hotelů
Ireland's Ancient East Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• CamdenWharf Průměrné hodnocení: 10

„Děkuji za ubytování.Vše bylo naprosto v pořádku.Informace k ubytování byly dostatečné.Paní komunikovala,kdy byla potřeba.Byla neustále k dispzici. Díky Petr“

• Staycity Aparthotels Dublin Tivoli Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní lokalita, velmi příjemná atmosféra v lobby, vynikající snídaně. Velmi milý personál (Matus).“

• Staycity Aparthotels Dublin City Quay Průměrné hodnocení: 9

„Aparthotel v centru Dublinu, pár desítek metrů od zastávky autobusu z letiště. Pokoj čistý, dobře vybavený včetně malé kuchyňské linky s mikrovlnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí. Čaj a káva k dispozici. Výborná poloha pro prohlídku centra města i pro bezproblémovou dopravu na letiště. Ochotný a vstřícný personál na recepci.“

• Merrion Square Studios Průměrné hodnocení: 7

„Čisté, pěkné ubytovaní v centru Dublinu, kousek od Trinity College .“

• Niche Living - Dun Laoghaire Průměrné hodnocení: 9

„Krásné ubytování v nádherné lokalitě. Niche Living má překrásnou střešní terasu, kterou jsem si zamilovala. Dále je zde posilovna, kino a pořádají se tu různé akce jako jóga, lekce španělštiny atd. Pokoj je menší, ale pro dva na pár přespání dostatečný, postel byla v pohodě, vešli jsme se oba. Dostatečně vybavená kuchyňka na pokoji a pak velká společná kuchyně na chodbě. Wifi funguje perfektně. Kousek od ubytování je Tesco a i zastávka vlaku, kterým se do Dublinu dostanete za 20 minut. Oblast je plná obchůdků a výborných restaurací - na snídani bych určitě doporučila navštívit Vanilla Pod Dun Laoghaire. Dále skvělý výlet vlakem na výběžek Howth s trekem Howth Cliff Walk anebo výlet na ostrůvek Dalkey, kde je možné pozorovat tuleně.“

• IFSC Townhouse Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto skvělé ubytování, zvlášť na obecně irské a britské poměry. Prostě velmi příjemný být 4+kk, plně vybavený s balkónem. Moc milý personál v office. 4 stanice tramvají od centra..“

• Cooper Hill Průměrné hodnocení: 10

„Čekal na nás čerstvý chleba, vejce, marmelády, máslo a podobně. Vše bylo výborné, hostitelka milá a velmi ochotná. Stylový krb byl velké plus!“

• Barrow mews views Průměrné hodnocení: 10

„Děkuji za ubytování.Byl jsem tam před rokem,byl jsem tam teď a vrátím se zase za rok.Děkuji a za rok se ubytuji s radostí znovu. Petr“

• PREMIER SUITES Dublin, Sandyford Průměrné hodnocení: 10

„Krásné a útulné ubytování za dobrou cenu, velmi ochotný personál. Navíc hned přes ulici tramvaj, která staví po celém Dublinu... Velká spokojenost.“

• Staycity Aparthotels Dublin Castle Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita je super, všude blízko, top.“

Ireland's Ancient East – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 90 940 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com