2. Chile – opinie o hotelach
  3. Chile – opinie o hotelach
Easter Island Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Niezwykle gościnni i zaangażowani właściciele. Zrobią wszystko aby móc się komunikować (łącznie z używaniem translatora) i sprawić, że Twój pobyt będzie niezapomniany. Pomocni w organizacji pobytu,zwiedzania. Czyste pomieszczenia,przyjemny ogród.”

• Hostal Vieroto Ocena: 9

„Lokalizacja bardzo dobra, centrum Hanga Roa. Gospodarz załatwił dodatkowe wycieczki bez problemu. Czysto, ciepła woda, czyste pokoje. Polecam!”

• Hare o Ahani Ocena: 10

„Po prostu wspaniale. Laura to wyjątkowa osoba i stworzyła wyjatkowe miejsce. Jak w domu.”

• Hostal Uruhao Ocena: 10

„Polecam zdecydowanie pobyt w Hostalu Uruhau. Bardzo smaczne śniadania, świetna lokalizacja i dobry internet (po modernizacji). Ale co najważniejsze to WSPANIALI WŁAŚCICIELE: Francis - pasjonat wyspy i chodząca kopalnia wiedzy o niej i Sonia - rodowita mieszkanka wyspy, dr honoris causa Uniwersytetu w Sztokholmie. Dzięki nim i synowi Nico - przewodnikowi po wyspie, który doskonałą angielszczyzną przekazywał nam swoją wiedzę w czasie wycieczek, mogliśmy poznać wyspę i jej tajemnice o wiele głębiej niż z przeczytanych przed wyjazdem książek. Ich serdeczność była wręcz wzruszająca.”

• „Miejsce z wszystkimi udogodnieniami. Największą zaletą są gospodarze przemili i bardzo pomocni. Warto zdecydować się na zwiedzanie wyspy z Christopher'em który jest doskonałym przewodnikiem po miejscach wartychvodwiedzenia”

• Hostal Vieroto Ocena: 10

„Lokalizacja, personel, czystość”

• „Przyjazna miła atmosfera,uczynny personel, duży pokój z balkonem i widokiem na ocean,smaczne śniadania , spokój , można było odpocząć po trudach zwiedzania małej lep pełnej atrakcji wyspy”

10 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Easter Island

na podstawie 1 189 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com