2. Francie hodnocení hotelů
  3. Francie hodnocení hotelů
Isère Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hôtel Au Chamois d'Or by Les Etincelles Průměrné hodnocení: 8

„Skvělá lokace, klid, výhled z pokoje, servis na pokoji, příjemný personál, vybavení lyžárny, vybavení pokoje“

• „Ubytování jsme navštívili v zimě, nebylo hezké počasí. V létě bude dojem určitě jiný. Ubytování se nám nelíbilo. A to tak, že jsem zvažoval, že odjedeme. Měli tam dobré postele.“

• ibis Grenoble Gare Průměrné hodnocení: 9

„Naprostá spokojenost. Ubytování přesně splnilo to, co očekávám na cestách. Žádný extra luxus, ale plně postačující vybavení, vynikající poměr cena/nabízené služby, centrum města v docházkové vzdálenosti. Velice příjemný a ochotný personál na recepci. A největším bonusem byla naprosto luxusní snídaně formou bufetu. Rozhodně doporučujeme!“

• Hotel Le Terminus Průměrné hodnocení: 8

„Zaměstnanci, rychlost, čistota, klid, umístění. Ochota komunikovat přes WhatsApp pomocí překladače, cena,“

• „Milý a vstřícný personál.“

• Hotel HECO Lyon sud Vienne Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování jsme využili pouze k přespání, takže pro nás bylo výhodou, že hotel je hned kousek od sjezdu z dálnice (zároveň do centra je to cca 2,5 km a kousek od břehů řeky Rhony), že v areálu hotelu byla možnost parkování zdarma (dokonce zabezpečeného kamerou a bránou na kód). Dále potom možnost si přitopit elektrickým radiátorem - byli jsme v listopadu a venku i v pokoji bylo hodně chladno, takže toto hodnotím pozitivně.“

• Le Mokca Průměrné hodnocení: 10

„Postel, koupelna, personal“

• Auberge De La Croix Perrin Průměrné hodnocení: 8

„Pekne místo.,pohodlne postele, dobrá snídaně“

• Hôtel du tilleul Průměrné hodnocení: 7

„bylo k dispozici parkoviště, klíč byl tam, kde měl být“

• „Skvělá lokalita přímo v centru a pár kroku od lanovky Jandri Express“

Isère – 30 nejlepších hotelů