2. Ukraina – opinie o hotelach
  3. Ivano-Frankivsk – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Ivano-Frankivsk Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Fortuna Ocena: 10

„Na szczególne wyróżnienie zasługuje czystość w pokoju. Obiekt cichy, okolica spokojna. Bardzo udany pobyt.”

• „Jak za tę cenę ok”

• Shum Cheremosha Ocena: 10

„Serdecznie polecamy to miejsce. Gospodarze bardzo mili, dyskretni. Dom wyremontowany, perfekcyjnie czysty, wygodne łóżko (dawno się tak nie wyspaliśmy jak tutaj). Dziękujemy bardzo i do pobaczenia! 🥰”

• „Dobra relacja ceny do jakości. Łazienka wspólna czysta i bez zastrzeżeń. Bezproblemowy kontakt z właścicielem. Jest miejsce parkingowe, dojazd może stanowić wyzwanie zima (stromy podjazd). My zostawiliśmy auto na dole by nie kombinować rano z wyjazdem. Cicha i przyjemna okolica. Spełniło nasze oczekiwania.”

• Vulyk Guesthouse Ocena: 10

„Bardzo nam się podobało, dom jest czysty, obsługa bardzo gościnna, pozwolono nam przyjechać trochę wcześniej, dogodny dojazd samochodem, duży teren, przestronny taras i niesamowite widoki, polecam”

• „Blisko centrum cisza i spokój”

• „Sympatycznie, czysto, cisza, spokój, na śniadanie mini zestaw obiadowy ;) - naleśniki, wędlina, sery, kawa, herbatka.”

• „Nasz drugi pobyt w tym miejscu, wszystko super, bardzo miły i pomocny wlasciciel.”

• Karpatskyi Teremok Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, blisko na szlaki w góry. Mili właściciele, dobrze wyposażona kuchnia.”

• „Sauna i super położenie hotelu”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Ivano-Frankivsk

na podstawie 33 244 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com