2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Španělsko hodnocení hotelů
Jaén Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Boutique Nueve Leyendas Průměrné hodnocení: 9

„Všechno“

• HOTEL PALACIO DE MENGIBAR Průměrné hodnocení: 10

„Dobře vybavený hotel s wellness i mimo sezónu funkční na běžné úrovni a cena versus poskytované služby byla velmi dobrá. Byl jsem opravdu spokojený.“

• El rincon de Paco Průměrné hodnocení: 9

„Věděli jsme, že u ubytování není možnost parkování, ale veřejné parkoviště bylo poměrně blízko a zdarma. Navíc byla možnost vytáhnout věci z auta u ubytování a pak hned odjet na parkoviště. Ocenili jsme kuchyňku, ale museli jsme se do ní dostat venkem. Pozitivně hodnotíme možnost zatopení elektrickým radiátorem, protože v době naší návštěvy v listopadu bylo poměrně chladno. Dobrá lokace a možnost posezení venku na terase.“

• Infanta Cristina Průměrné hodnocení: 9

„Zajímavý hotel, možnost parkování v garážích pod hotelem. Otevřený bar.“

• Hotel Don Juan Boutique Průměrné hodnocení: 8

„Poloha. Velký pokoj s opravdu velkou a pohodlnou postelí. Vkusně zařízený. Výhled na střešní terasu. Celková spokojenost. Tichý pokoj v noci. Káva na pokoji.“

• Hotel Carmen Boutique Průměrné hodnocení: 9

„Poloha v centru města, velice ochotný personál. Pohodlná postel. Tichý pokoj. Čistota.“

• Hotel Campos de Baeza Průměrné hodnocení: 9

„Velmi dobré ubytování v hotelu v hezkých a velkých pokojích., bohatá snídaně formou bufetu, ochota personálu - i v tom, že jsme snídani dostali o 15 minut dřív než je stanoven oficiální čas snídaní., vše naprosto skvělé, děkujeme.“

• Hotel Puerta de la Luna Průměrné hodnocení: 10

„Hotel dražší, ale na skvělém místě. Pokoj hezký. Snídaně za příplatek, ale skvělá.“

• Parador de Cazorla Průměrné hodnocení: 6

„Nedoporučuji. Jediné co je zde zajímavé je lokalita. Hotel je starší, trochu opotřebený, ušmudlané koberce, pokoje velmi malé ale čisté. Služby hotelu, vybavení a cena neodpovídá počtu hvězd. Dobrá restaurace. Průměrná snídaně. Můj pokoj neměl žádný výhled (svah/stěna před oknem), pokoj byl opravdu malý a smrděl (byl zatuchlý). Parkování ve dvoře hotelu.“

Jaén – 30 nejlepších hotelů