2. Comentarii despre hoteluri în India
  3. Comentarii despre hoteluri în India
Jaipur Region Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• „”

• Hotel Sweet Dream Scor din comentarii: 8

„Am stat o saptamana, personalul a fost prietenos si serviabil, ma ajutat cu tot ce am avut nevoie. Apa este calda, paturile mari, nu mi.a intrat nimeni in camera, nu am fost deranjat. Sambata seara se aude muzica de la restaurantul de langa, nu tine foarte mult si nu e atat de deranjant”

• Pandya Niwas Scor din comentarii: 6

„Localizarea a fost ok, erau magazine pe langa. Pretul ok pt aceasta locatie.”

• Pink Elephant, Jaipur Scor din comentarii: 10

„Camera foarte mare, locatie buna langa City Palace”

• Pachamama Hostel Scor din comentarii: 10

„A fost de departe cea mai buna sedere la un hostel din India pana acum. Vijay (Hoast-ul) si Waseem (care ne-a fost sofer si ghid) ne-au facut sa ne simtim ca prieteni de o viata. Chiar am vrut sa ne prelungim sederea dar aveam deja rezervate biletele de avion si un trip destul de lung inainte. Hostelul e curat, renovat in 2021 si rooftop-ul e confortabil si foarte fain. Mancarea e buna si pretul foarte accesibil. Sigur ne vom intoarce in Jaipur si mai mult ca sigur vom sta in aceeasi locatie. Speram ca si pt voi sa fie la fel de fain.”

• Hotel Jai Niwas Scor din comentarii: 5

„Personal”

• Royal GM Plaza Scor din comentarii: 6

„Camera era destul de mare, patul de asemenea a fost destul de mare.”

• Dera Rawatsar - Heritage Hotel Scor din comentarii: 10

„Personalul este foarte amabil, te ajuta cu orice ai nevoie. Ca si solo traveler m-am simtit foarte in siguranta. Optiunea de masina cu sofer simplifica mult lucrurile, se plateste extra doar parcarea. Dl Mahes a fost foarte dragut. Camera a fost curata, atentie la detalii, apa calda mereu, pentru serile racoroase exista un aparat de incalzit. Balconul camerei este un mare plus. Mancarea de la restaurant este de asemenea grozava. Multumesc pentru ospitalitate!”