2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Jasz-Nagykun-Szolnok – opinie o hotelach
Jasz-Nagykun-Szolnok Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Spokojna okolica, duży parking, bardzo miła obsługa. Nowoczesne, jasne i przestronne wnętrza z wszelkimi udogodnieniami (w tym zmywarką i pralką). Możliwość skorzystania z hamaków, leżaków oraz za dodatkową opłatą sauny i ruskiej bani. Stado owiec i koni biegające za płotem po puszcie. Bardzo dobrze działające połączenie internetowe - nawet podczas szalejącej burzy. Moskitiery we wszystkich oknach.”

• Olajos Apartman Ocena: 10

„Ok”

• „Duży apartament, wygodny, blisko do sklepu parku centrum”

• Villa Lenka Ocena: 10

„Świetnie działająca klimatyzacja, wszystko przygotowane na miejscu, woda, kawa herbata. Bardzo ładne pokoje i przyjemny ogród.”

• Hotel Kumánia Ocena: 9

„Bardzo ładny i wygodny pokój dla osoby niepełnosprawnej, wygodne łóżko, klimatyzacja, łazienka łatwo dostępna, sprzątanie codziennie. Posiłki urozmaicone. Jedyny minus to niestety personel prawie wyłącznie posługujący się językiem węgierskim. Na szczęście na recepcji są osoby ogarniające podstawy angielskiego. W sumie polecam.”

• „Właściciel bardzo pomocny”

• „Czystość”

• Éva Vendégház Ocena: 10

„Dom bardzo czysty i zadbany, ze wszelkimi niezbędnymi sprzętami. Ogród zagospodarowany z myślą o dzieciach (trampolina, piaskownica, huśtawka). Urocza altanka z lodówką, w której spędzaliśmy gorące dni. Lokalizacja na uboczu niewielkiej miejscowości wypoczynkowej, w pobliżu przyjemna restauracja. Do tego nadzwyczajna gościnność i życzliwość Gospodyni - oto przepis na udany pobyt. Dziękujemy!”

• Fekete Tyúk 2 Ocena: 1

„Nie miałem tam noclegu. To jest jakiś żart. Booking powinno zlikwidować te konto i nie pobierać opłat. Zajeżdżam, a nocleg nieczynny. Mam nadzieję, że odzyskam pieniadze.”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Jasz-Nagykun-Szolnok