2. Indonezja – opinie o hotelach
  3. East Java – opinie o obiektach B&B i zajazdach
East Java Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „W obiekcie i pokoju czysto. Właściciel rano przygotowuje dobre śniadania. Jest możliwość wykupienia prywatnej lub grupowej wycieczki na Ijen w dobrej cenie. My byliśmy na prywatnej i jesteśmy zachwyceni. Na bardzo duży plus jest jeszcze fakt, że do obiektu dotarliśmy o 1.30 w nocy (mieliśmy być planowo o 20.00), właściciel czekał na nas i nie robił z tego powodu problemu. Drzwi w bramie czekały na nas otwarte.”

• „Bardzo miła i pomocna obsługa. Tylko ze względu na dwóch panów z obsługi u których można wynająć skuter, wypożyczyć sprzęt i zamówić taxi czy wycieczkę na wulkan ocena nie jest na 1. Rozumiem że wysoka ocena obiektu na booking jest tylko ze względu na nich bo cały obiekt jest bardzo słaby. Sniadanie ok ale przywożą skądś o jednej godzinie i jak nie wstaniesz od razu to jesz zimne. Na plus mała butelka wody w pokoju.”

• „Pięknie położona obiekt wśród zieleni. Na miejscu można zamówić domowym obiad i ofertę wycieczki dopasowaną do potrzeb i możliwości czasowych. Bardzo miły i pomocny personel.”

• „Przemiły i pomocny personel, super organizacja wyjścia na Iljen, pokój skromny, ale na kilka godzin przed.wulkan super.”

• „Bardzo mili właściciele. Świetna atmosfera. Zdecydowanie wybralisbyśmy po raz drugi.”

• „Personel bardzo pomocny przy planowaniu wycieczek. Można na miejscu załatwić certyfikaty zdrowia, które są potrzebne do wejścia na Ijen”

• Sedulur Homestay Ocena: 7

„Bardzo dobra lokalizacja. Warunki jak w schronisku górskim. Dwie wspólne toalety. Ciepła woda pod prysznicem. W pokojach od ulicy bardzo duży hałas od przejeżdżających motocykli i aut, tak jakby okien nie było. W pokojach czysto. Cena dobra, więc na jedną noc miejsce idealne.”

• „Przestrzeń wokół domków jest bardzo ładnie urządzona, dużo zieleni. Pokój był bardzo duży i przestronny, było gdzie powiesić ubrania. Do tego jest taras z krzesłami i stolikiem. Jest to też dobra baza wypadowa na Ijen, blisko też do stacji kolejowej. W okolicy znajduje się bardzo dobra kawiarnia z pysznym jedzeniem.”

• „Lokalizacja. Blisko do ścieżki treningowej prowadzącej na King Kong Point i restauracji.”

• „Pensjonat posiad bardzo ładne patio, które zresztą widać, na zdjęciach ofertowych. W pokoju klimatyzacja i otrzymuje się ręczniki.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie East Java

na podstawie 14 815 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com