2. Korea Pd. – opinie o hotelach
  3. Czedżu – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Czedżu Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• JEJU Doldam B&B Ocena: 10

„To naprawdę wyjątkowe miejsce! Mieliśmy bardzo przestronny pokój z ogromnym oknem na całą ścianę, które zapewniało nam wspaniały widok na port i morze. W pokoju znajdziecie wszystko, czego możecie potrzebować: lodówkę, biurko z lustrem, dwa fotele i lampę, gdybyście chcieli zanurzyć się wieczorem w lekturze, stolik, szafę, stolik nocny, bardzo duże i wygodne łóżko, drewnianą, podgrzewaną podłogę <3, ręczniki, kapcie, kosmetyki, suszarkę do włosów, klimatyzację, naprawdę wszystko jest :-) Miejsca parkingowe też, my akurat dotarliśmy do Daepyong wynajętym samochodem. Na śniadanie właściciele serwują chleb własnego wypieku, jajka, wędlinę, ser, jogurt, płatki, dżem, kawę i herbatę. Sue z mężem są wspaniałymi osobami i fantastycznymi gospodarzami! Chętnie dzielili się z nami rekomendacjami na temat Jeju i podpowiadali nam, jak możemy spędzić czas w okolicy, czuliśmy się bardzo zaopiekowani :-) Ciche wieczory i spokojne poranki. Myślę, że to idealne miejsce dla osób, które szukają chwili wytchnienia oraz doskonała baza wypadowa do zwiedzania południowo-zachodniej części wyspy. Bardzo dziękujemy za gościnę, do zobaczenia! :-)”

• „Organizacja patio wśród palm, psy i palenisko”

• Bong Stay Ocena: 4

„Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Wszystkie informacje były od niego jasne i zrozumiałe”

25 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Czedżu

na podstawie 5 133 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com