2. Czechy – opinie o hotelach
  3. Czechy – opinie o hotelach
Śnieżnik Kłodzki Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Penzion Štvanice Ocena: 10

„Polecam bardzo dobre jedzenie”

• Penzion Mona Ocena: 10

„Okolica pensjonat zieleń potok za domem basen na posesji Warto tu zajrzeć”

• „Bardzo czysto, dobre śniadanie, zaplecze dla rowerów, swoboda. Obiekt świeżo po remoncie.”

• pension U Jiřího Ocena: 10

„Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto zamierza się wybrać na Pradziada. Ceny znacznie niższe niz w Karlovej Studance, HB w cenie, a jakość ta sama albo wyższa. No i ta niesamowita uprzejmość właścicieli :)”

• Penzion Fialka Ocena: 7

„Moja druga wizyta w tym obiekcie. Obiekt w centrum. Kuchnia do dyspozycji. Pokoje czyste, obszerne.”

• „Świetna lokalizacja dla osób pragnących oderwać się od tłumów. Na miejscu jest restauracja. Wokół liczne ładnie poprowadzone trasy rowerowe.”

• Penzion Stonozka Ocena: 10

„Domek bardzo dobrze wyposażony. Był czajnik, toster, mikrofalówka, lodówka, naczynia (talerze, miski, kubki, szklanki, sztućce). Bojler elektryczny duży, bez problemu 4 osoby po sobie mogły brać prysznic. Basen mały, ale przyjemny. Śniadania smaczne i różnorodne. Personel miły i pomocny. Zdecydowanie polecam”

• Penzion Stavař Ocena: 9

„Bardzo swojsko. Musieliśmy się zatrzymać w pobliżu dość niespodziewanie i fajnie trafiliśmy. Mimo, że obiekt na pewno ma swoje lata, to jest bardzo czysto i schludnie. Czuliśmy się tam bardzo dobrze. Wyposażenie też super, niczego nam nie brakowało.”

• „Totalna cisza i spokój”

• Pod Slamníkem Ocena: 9

„Wszystko”