Jezioro Mikołajskie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Domki Romka Ocena: 8

„Dużo zabawek dla dzieci co nas miło zaskoczyło.”

• „Szkoda że przy takiej cenie śniadanie nie jest wliczone w cenę . Bardzo piękny teren ,dużo atrakcji dla dzieci”

• „Lokalizacja”

• „Wspaniałe, kameralne miejsce położone w malowniczej okolicy nad jeziorem. Jednocześnie w pobliżu lasu i miasteczka. Bardzo sympatyczny i pomocny personel. Pokoje i części wspolne jak restauracja czy basen utrzymane w nienagannym porządku i urządzone w przyjemnym dla oka stylu. Śniadania przepyszne. Czułam się bardzo ugoszczona.”

• „Wszystko :)”

• Kurort Kameralny Ocena: 10

„Był to mój drugi pobyt w tym miejscu i na pewno nie ostatni! Cudowne miejsce, czysto, spokojnie. Obsługa kochająca zwierzęta i dwoją prace to coś cudownego! Nasz czworonożny przyjaciel również ocenia pobyt na bardzo wysoką skale! Polecam serdecznie to miejsce”

• „Obiekt położony w bardzo dobrym miejscu tuż nad jeziorem. Położenie gwarantuje warunki do odpoczynku i relaksu. Do centrum miasta niedaleko, krótki spacerek. W hotelu dostępny basen bez dodatkowych opłat. Jest również parking bez dodatkowych opłat. Smaczne jedzenie.”

• „Jedzenie było pyszne.”

• Trzy Jeziora Ocena: 10

„Czystość,wygoda,smaczne i świeże śniadania, lokalizacja. Mili właściciele. Bardzo polecam ten obiekt i mam nadzieję że jeszcze tam wrócę.”

• „Smaczne śniadania, szeroki wybór przystawek. Jezioro przy samym hotelu. Wiele atrakcji dostępnych na terenie budynku-kręgle, bilard, basen, spa, miejsce do zabawy z dziećmi. Czysto. Przyjemna obsługa.”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Jezioro Mikołajskie